Write comment:

Smiles
kushtrimi27
Krizë politike në të gjithë trojet shqiptare!
#5, 14.03.2019 - 10:16, kushtrimi27 (34)   |   write answer
   
Show all 4 comments
kushtrimi27
Keta duhen te futen ne burg si ne Shqiper, si ne Kosove, si ne Maqedoni. Shpresa e vetme është Albin Kurti per trojet e Shqiperise Etnike.
14.03.2019 - 10:49, kushtrimi27 (34)
klauss
e nga ta dijme dhe te jemi te sigurte qe dhe albin kurti nuk esht ndonje vegel e sorrosit?
14.03.2019 - 13:57, klauss (28)
kushtrimi27
Duhet ti besojme qe eshte i paster, i pakorruptuar edhe largpames ndaj sovranitetit e parimeve te shtetit.
14.03.2019 - 14:00, kushtrimi27 (34)
Smiles
caniii
??
#4, 14.03.2019 - 00:11, caniii   |   write answer
   
qezim
Shqipria nga kriza politike mund te dal vec nese e pushkaton te gjith deputetet dhe krijon nje parti te re ,se me keta tipa ska gje te gjith hajna dhe genjeshtar
#3, 13.03.2019 - 19:27, qezim (30)   |   write answer
   
klauss
atehere me kryengritje te armatosur,por pyetja eshte,se cilet do perzgjidhen per udheqehjen e kryengritjes?
14.03.2019 - 10:45, klauss (28)
Smiles
klauss
une jam per opsionin e fundit
#2, 13.03.2019 - 10:28, klauss (28)   |   write answer
   
MeAfer
Do e parapelqeja nje opcion tjeter!
#1, 13.03.2019 - 01:54, MeAfer   |   write answer
   
klauss
per shembull...?
14.03.2019 - 10:47, klauss (28)
Smiles
1  
Poll

Si mund te dale Shqiperia nga kriza politiko ekonomike ne te cilen ndodhet?

1. Duke protestuar ne krah te opozites
men 4% (1 votes)women 8% (2 votes) 12% (3 votes)
2. Duke bojkotuar cdo forme politike te sistemit
men 12% (3 votes)women 0% (0 votes) 12% (3 votes)
3. Duke rrokur armet dhe te zhvillohen kryengritje te armatosura
men 4% (1 votes)women 0% (0 votes) 4% (1 votes)
4. Duke bojkotuar cdo forme te votimit nga e gjithe popullata
men 19% (5 votes)women 0% (0 votes) 19% (5 votes)
5. Duke u menjanuar nga cdo lloj proteste
men 4% (1 votes)women 8% (2 votes) 12% (3 votes)
6. Duke bojkotuar sistemin e nje parlamenti multipartiak
men 0% (0 votes)women 4% (1 votes) 4% (1 votes)
7. Duke ndryshuar sistemin nga Republike ne Monarki
men 4% (1 votes)women 0% (0 votes) 4% (1 votes)
8. Duke nxjerre jashte loje sistemin bankar
men 0% (0 votes)women 4% (1 votes) 4% (1 votes)
9. Duke ndryshuar sistemin nga Kushtetute Parlamentare ne Sheriat
men 27% (7 votes)women 4% (1 votes) 31% (8 votes)

Answerers: 26
men - men    women - women

Polls archive »
 Author of poll
nophoto
offlineklauss (28)
13.03.2019
© 2019 Top.al - all rights reserved.