You can comment only active poll  

Write comment:

Smiles
1
#5, 10.08.2018 - 16:53, ()   |   write answer
   
dritonii
1
#4, 07.08.2018 - 15:37, dritonii (30)   |   write answer
   
MeAfer
2
#3, 06.08.2018 - 15:43, MeAfer   |   write answer
   
caniii
Emir Ama Shum Komente Duet Me Ba Ose Me Dhet Ose Me 15 Se Shum Jam 20 Ok
#2, 04.08.2018 - 20:30, caniii   |   write answer
   
shpendi2015
m pelqen kjo loj por shum jan 20 komente duhet ta pergjysmoni vetm 10 fotografi asht mir ta beni ket se po na lodhni shum me 20 vetm kjo vrejtje asht
#1, 04.08.2018 - 19:08, shpendi2015 (26)   |   write answer
   
1  
Poll

Çfarë mendoni për lojën " Komento 20 fotografi dhe fito 3 SOL"?

1. Me pelqen te bej komente
men 10% (2 votes)women 5% (1 votes) 15% (3 votes)
2. Mundesi e mire per te fituar sol
men 15% (3 votes)women 0% (0 votes) 15% (3 votes)
3. Do ishte me mir se sa 3 sol
men 15% (3 votes)women 0% (0 votes) 15% (3 votes)
4. Esht e lodheshme kur komentoj shum
men 10% (2 votes)women 0% (0 votes) 10% (2 votes)
5. Nuk komentoj asnjeher
men 5% (1 votes)women 5% (1 votes) 10% (2 votes)
6. Mendimi juja per me shum
men 5% (1 votes)women 0% (0 votes) 5% (1 votes)
7. Tjeter?
men 20% (4 votes)women 10% (2 votes) 30% (6 votes)

Answerers: 20
men - men    women - women

Polls archive »
 Author of poll

offlinesaura
04.08.2018
© 2019 Top.al - all rights reserved.