Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
offline 

junisa

Hii..
viewed: 22581 fame: 144.72 activity: 33
junisa ankeedi pilt
  Write a letter
last visit: 12.11.2018 - 17:15
registered: 03.09.2013 - 14:21
name
sex
   female   
birth date
08.08.1996    22
 match-meter »
country, city
Shqipëria, Tiranë  
e- mail address visible only for people from your friendlist

pictures

  • junisa - ...
  • junisa - Summer
  • junisa - ❤
  • junisa - ❤
  • junisa - ❤
  • junisa
  • junisa - 88
  • junisa - selfie :P
  • junisa - Summer in ALBANIA <3
  • junisa - ......

pictures in albums

junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa »

in other pictures

* * »

blog

Dua ta jetoj jetën dhe ta ndryshoj atë…
Monday, 02. November 2015 Time 18:16
Në këtë kohë moderne që po jetojme ka individë që e ndiejnë veten të vetmuar, të lindur për të keqen e tyre, sepse, ndoshta kështu janë në të vërtetë. Ka edhe nga ata që janë të vetëdijshëm që nuk jan... read more »

Një ditë me shi, atëherë kur u takum ne dy
Monday, 02. November 2015 Time 18:10
Copëza dashurie për ty
Dhe erdhi një moment, përsëri dhe përsëri, mu kujtove ti. Erdhi një pikë shiu që më vardisej pas, sikurse një ditë unë ty. Sikurse ne dy... read more »

communities

Big Brother 5 8470 , Humor Barcoleta 19 , humor e barcaleta 1 (community owner) , maredhenie​ 13 , Tirana 8511 , top.al 19204

interests

argetim 83 , chat 7 , injoranca dhe gabimi bertasin. , libra 133 , miqesi shoqeri , muzik 141 , njohje 20 , njohuria dhe arsyeja flasin , respekti mbi te gjitha , shetitje 31 , shikime 2 , shkoll 12 , sinqeritet 8 , t'lovi , teste 2 , thjeshtesia mbi gjithcka , ty , udhetime 26

contacts
  add to friendlist »
  user hasn't added you to his/her friendlist
 
to attention-list with memo
  block user »
You can see and edit all your lists on this page contacts.
activities
 she commented »
 she was commented »
 Her posts in clubs »
 she was tagged »
 this user has no tests

gifts gifts see all her gifts »
send a gift » to user

activity feed
31.10.2018
 
offline junisa - 22:01
Photo is in the top #5
 
offline junisa - 09:51
Photo is in the top #5
30.10.2018
 
offline junisa - 19:01
Photo is in the top #7
 
offline junisa - 06:51
Photo is in the top #7
29.10.2018
 
offline junisa - 18:21
Photo is in the top #7

friends
She was characterized
-nophoto-
je e mrekuullueshme e sukseshme e bukur dhe mbi te gjitha e menqur
florentinaaaaaa 21.07.2017 - 14:05
see all »


applications
Takime

videos
sa bukur
See all user's videos (9) »


who is junisa?

test image
his/her relationship status is not set.  
+No successful chosen one
rate style User rating type is: pesimist.
Edhe pse vlerëson me nota të ulëta, ai/ajo është relativisht i/e drejtë.
person_type VËLLA I MADH (i dobishëm, i çelur, mënyrë abstrakte e të menduarit, person racional).feedback from user junisa


headline:
Smiles 

Write to this user - letter goes to top.al mailbox. You can see it in your mailbox.

NB! Sending chain letters, advertisements and spam to users is strictly forbidden. Punishment is account block.© 2018 Top.al - all rights reserved.