Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
offline 

ilegali

viewed: 280 fame: 23.02 activity: 12
ilegali ankeedi pilt
  Write a letter
last visit: 02.03.2018 - 10:20
registered 22.10.2009 - 12:35
name denis
sex
   male   
growth 185 cm
birth date
05.06.1993    25
 match-meter »
country, city
Shqipëria, Durrës  
occupation
studying
 
occupation student
education
student  
e- mail address visible only for people from your friendlist
languages Shqip*** , Italisht** , Anglisht** , Arabisht* , Spanjisht*
messengers
Skype
My status denisi012
Yahoo!
denis01_dr@yahoo.com
MSN
  nisi01_dr@live.com

pictures

  • ilegali
  • ilegali - ne pune
  • ilegali - un
  • ilegali - kulla e pizes
  • ilegali - un
  • ilegali - pisa
  • ilegali - me
  • ilegali - une
  • ilegali - new

pictures in albums

ilegali pildid albumites realiteti ilegali pildid albumites realiteti ilegali pildid albumites realiteti ilegali pildid albumites realiteti »

blog

Si trajtohet jetimi nga bashkmoshataret.
Sunday, 16. September 2012 Time 11:57
Te gjith bashkemoshatare qe kane nje shok jetim jane te prirur qe ta vene ne loje dhe tja vrasin ndjenjat atij personi...Ne vend qe ata ti qendrojne afer atij dhe te mundohen qe sa dopak te shprehin s... read more »

si ndiheni kur shikoni vajzen qe doni duke u puthur me nje tjeter
Friday, 04. December 2009 Time 21:37
cfar ndjeni per momentin si do te reagonit ndoj nje situate shume shokuese si koj.cfa do te deshironi te benit ne ato caste.si do te ndiheshit shpirterisht e mocionalish.cfar do ti thonit atyre.... read more »

schools

Class of 2027»
Universiteti i Tiranës

communities

Rinia 64 , top.al 17040 , zemrat e thyera 1 (community owner)

interests

dashuria 19 , familja 17 , jeta 9 , njohje 18 , puna 25 , shendeti 7

extra information

une jam njeri i thjesht nje me popullin dhe shtresen puntore...kam fiksim adrenaline e motorave sportiv.....

contacts
  add to friendlist »
  user hasn't added you to his/her friendlist
 
to attention-list with memo
  block user »
You can see and edit all your lists on this page contacts.
activities
 he commented »
 he was commented »
 user's posts in clubs »
 he was tagged »
 this user has no tests

gifts see all his gifts »
send a gift » to user

friends


applications
Takime

videos
jenifer pena hasta el fin del mundo
See all user's videos (6) »


who is ilegali?

test image
his/her relationship status is single.  
+No successful chosen one
rate style User rating type is: pesimist.
Edhe pse vlerëson me nota të ulëta, ai/ajo është relativisht i/e drejtë.
person_type PROJEKTUES (i dobishëm, i çelur, person i zgjuar dhe real).feedback from user ilegali


headline:
Smiles 

Write to this user - letter goes to top.al mailbox. You can see it in your mailbox.

NB! Sending chain letters, advertisements and spam to users is strictly forbidden. Punishment is account block.© 2019 Top.al - all rights reserved.