Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
offline 

antooneta


moderator
viewed: 15939 fame: 142.89 activity: 97
antooneta ankeedi pilt
  Write a letter
last visit: 20.02.2019 - 19:20
registered: 25.11.2014 - 13:45
name antoneta
sex
   female   
growth 174 cm
birth date
20. December  
 match-meter »
country, city
Britania e Madhe, England - London, London  
location croydon
occupation
healthcare/social work
 
occupation college
education
college  
homepage top.al
languages Shqip*** , Italisht*** , Greqisht** , Anglisht** , Spanjisht* , Gjermanisht*
messengers
Jabber
hidden for everybody
Skype
hidden for everybody
MSN
hidden for everybody

pictures

  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta
  • antooneta - Majtas
  • antooneta - djathtas

pictures in albums

antooneta pildid albumites foto antooneta pildid albumites foto antooneta pildid albumites foto antooneta pildid albumites foto antooneta pildid albumites foto »

in other pictures

* * * »

blog

Indianët e Amerikës kanë lënë një kod prej 20 pikash për njerëzimin.
Tuesday, 18. December 2018 Time 15:20
1. Zgjohu bashkë me Diellin. Lutu vetëm dhe shpesh. Shpirti i Madh do të të dëgjojë, vetëm nëse flet.... read more »

Ligjet..:D
Thursday, 06. September 2018 Time 12:23
Diku ne nje vend u hap nje dyqan me 6 kate ku shiteshin burra..
Dhe shkoi nje grua per te gjetur burre ne hyrje te dyqanit
shkruheshin rregullat qe duhet te
ndiqte cdo klient.... read more »

schools

Class of 2011»
Universiteti i Tiranës
the best school

communities

Tirana 7692 , top.al 16926 , • Fjalë të urta • 48

Private clubs: 1


interests

estetike , filma 55 , internet 25 , music 31 , sport 247 , top.al 47

extra information

dont have

contacts
  add to friendlist »
  user hasn't added you to his/her friendlist
 
to attention-list with memo
  block user »
You can see and edit all your lists on this page contacts.
activities
 she commented »
 she was commented »
 Her posts in clubs »
 she was tagged »
 this user has no tests

gifts gifts see all her gifts »
send a gift » to user

activity feed
Yesterday
 
offline antooneta - 23:11
Photo is in the top #1
 
offline antooneta - 11:11
Photo is in the top #1
19.02.2019
 
offline antooneta - 22:41
Photo is in the top #1
 
offline antooneta - 10:21
Photo is in the top #1
18.02.2019
 
offline antooneta - 23:17
Photo scored 10 points

friends
She was characterized
.
Intelegjente edhe shum e sinqert
dritonii 05.12.2018 - 17:16
see all »
She characterized
Ajo qe ka rendesi esht te jesh vetvetja, te besosh ne idealet tuaja te dish te shijosh, te dish dhe te vuash.Situatat ndryshojne por indentiteti mbetet.Je e merkullueshme shpirti ,. <3 <3
saura 22.12.2018 - 12:55
see all »


videos
Wolves
See all user's videos (25) »


who is antooneta?

test image
his/her relationship status is single.  
+Successfully chosen sweetheart of the user is Smart-L
Days together: 1188
rate style User rating type is: realist.
Person shumë objektiv kur vlerëson fotografi.
person_type LLOGARITAR (i dobishëm, i mbyllur, mënyrë reale e të menduarit).feedback from user antooneta


headline:
Smiles 

Write to this user - letter goes to top.al mailbox. You can see it in your mailbox.

NB! Sending chain letters, advertisements and spam to users is strictly forbidden. Punishment is account block.© 2019 Top.al - all rights reserved.