Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
offline 

Mc-Qeli

viewed: 2718 fame: 62.91 activity: 18
Mc-Qeli ankeedi pilt
  Write a letter
last visit: 19.03.2018 - 19:46
registered 05.11.2011 - 17:34
name Bekim
sex
   male   
growth 176 cm
birth date
02.09.1985    32
 match-meter »
country, city
Kosova, Ferizaj  
location Ferizaj
occupation
administration
 
occupation Manager
education
bachelor's degree  
homepage FACEBOOK
languages Shqip*** , Anglisht*** , Frengjisht** , Italisht* , Gjermanisht*
messengers
MSN
visible only for people from your friendlist

pictures

  • Mc-Qeli - Une
  • Mc-Qeli -  Vet Vetiu
  • Mc-Qeli - Unë
  • Mc-Qeli - Tu Marr Infuzion
  • Mc-Qeli
  • Mc-Qeli - Une
  • Mc-Qeli
  • Mc-Qeli
  • Mc-Qeli - Une

pictures in albums

Mc-Qeli pildid albumites Mc-Qeli Mc-Qeli pildid albumites Mc-Qeli Mc-Qeli pildid albumites Mc-Qeli Mc-Qeli pildid albumites Mc-Qeli Mc-Qeli pildid albumites Mc-Qeli »

blog

Dashurija dhe Koha
Thursday, 20. December 2012 Time 21:42
Njëherë në një ishull jetonin të gjitha llojet e ndjenjave: lumturia, mërzia, dituria dhe dashuria. Një ditë të gjithëve ju njoftuan se ishulli do të fundoset dhe të gjithë ndërtuan aniet e shpëtimit ... read more »

schools

Class of 2004»
Faik Konica
Kam mbaruar shkollen e mesme

communities

interests

argetim 88 , dashuri 80 , shetitje 35 , shoqeri 122 , zbavitje 14

extra information

Qka pot v'yn me dit per mu?? Qe s’po du met kallxu K'qyre profilin tem ndoshta najsen gjen Kqyri fotot nashta najsen vren Kush m’njeh e din qysh jom Kush sem nje let bon qka t'don Veq mesazha mos tem qon Msn mos u lodh me ma dhon Menjemadh nuk jom As vetin nqef nuk e kom Pak kom shoqe e shok Po i kom mat mirt nket tok Ma shum spom vyn sen Veq rahat tlutna lem edhe ni her pot a perkujtoj qe e-mailin nuk ta kallzoj po ti qysh dush ndaq provo veq masnej nervoz mos u bo e as mos em ofendo as mem sha mos gabo se knej hin e del anej qka mki thon as qe e vrej per komplimente zdi a ja vlej kshtu qe me fillim tkom kallxu qe badihava ki mu munu se garant sje tum interesu kshtuqe pse me provu..:)

contacts
  add to friendlist »
  user hasn't added you to his/her friendlist
 
to attention-list with memo
  block user »
You can see and edit all your lists on this page contacts.
activities
 he commented »
 he was commented »
 user's posts in clubs »
 he was tagged »
 this user's tests (1) »

see all his gifts »
send a gift » to user

friends
He characterized
.
Ma e bukura ne bot je
DonaSweet 23.04.2013 - 21:58
see all »


videos
FJALET E NJE FEMIJE QE S\'U THANE KURRE
See all user's videos (2) »


who is Mc-Qeli?

test image
his/her relationship status is single.  
+No successful chosen one
rate style User rating type is: bukuri e humbur.
Ke pranuar notë nga ai/ajo? Wow! :)
person_type PROJEKTUES (i dobishëm, i çelur, person i zgjuar dhe real).feedback from user Mc-Qeli


headline:
Smiles 

Write to this user - letter goes to top.al mailbox. You can see it in your mailbox.

NB! Sending chain letters, advertisements and spam to users is strictly forbidden. Punishment is account block.© 2018 Top.al - all rights reserved.