Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
offline 

Istogaliu

viewed: 35878 fame: 166.95 activity: 30
Istogaliu ankeedi pilt
  Write a letter
last visit: 20.01.2019 - 12:09
registered 19.10.2009 - 00:21
name edmond
sex
   male   
growth 184 cm
birth date
09.04.1978    40
 match-meter »
country, city
Kosova, Istog  
location Istog
occupation
administration
 
occupation Ekonomist
education
higher vocational education  
e- mail address visible only for people from your friendlist
homepage http://www.facebook.com/edi.os...
phone number visible only for people from your friendlist
languages Shqip*** , Anglisht*

pictures

 • Istogaliu - Ne ZP istog
 • Istogaliu - Vizit ne FSK
 • Istogaliu - Në Muzeun e Gjirokastrës mungon një foto e EHoxhes
 • Istogaliu - Me Partizane
 • Istogaliu - Heroi Kombtarë Çerçiz Topulli Gjirokastrë
 • Istogaliu - Përjetësisht me ty Shqipëri
 • Istogaliu - Krenar qe jem SHQIPTAR
 • Istogaliu - Krenar qe jem SHQIPTAR
 • Istogaliu - Ne Darsem,prap se prap me Goce te Axhes
 • Istogaliu - Stadioni i mbushur

pictures in albums

Istogaliu pildid albumites Une vet Istogaliu pildid albumites Une vet Istogaliu pildid albumites Une vet Istogaliu pildid albumites Une vet Istogaliu pildid albumites Une vet »

in other pictures

* * * »

blog

R.I.P SOKOL OLLDASHI.U prehte ne paqe! Ngushellime Famijes.
Thursday, 21. November 2013 Time 00:42
Ndahet nga jeta deputeti i Parlamentit të Shqipërisë, Mr.Sok... read more »

NJOFTIM : Shqipëri - Zvicër
Saturday, 28. September 2013 Time 11:41
Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen Shqipëri - Zvicër (eliminatore).
... read more »

schools

Class of 2002»
Universiteti i Prishtinës
Fakultetin Ekonomik

communities

interests

arketim , dashuri 61 , interneti.top.al me se shumti , libra 119 , miqsi 10 , muzika 52 , sport 251

extra information

Atdheu mbi te gjitha

contacts
  add to friendlist »
  user hasn't added you to his/her friendlist
 
to attention-list with memo
  block user »
You can see and edit all your lists on this page contacts.
activities
 he commented »
 he was commented »
 user's posts in clubs »
 he was tagged »
 this user's tests (2) »

gifts gifts see all his gifts »
send a gift » to user

friends
He was characterized
.
pershendetje mik .. te uroj cdo te mire ne jete e ne familjen tende ... dhe uroj te jesh mire .. mirutakofshim miku im..
maksimiljano 05.08.2015 - 09:37
see all »
He characterized
.
une e di ce je Cuni I mire , uroj ta kuptojn dhe te tjeret kete
deniissi 19.11.2014 - 10:54
see all »


applications
Takime

videos
Himni
See all user's videos (114) »


who is Istogaliu?

test image
his/her relationship status is single.  
+No successful chosen one
rate style User rating type is: pesimist.
Edhe pse vlerëson me nota të ulëta, ai/ajo është relativisht i/e drejtë.
person_type VËLLA I MADH (i dobishëm, i çelur, mënyrë abstrakte e të menduarit, person racional).feedback from user Istogaliu


headline:
Smiles 

Write to this user - letter goes to top.al mailbox. You can see it in your mailbox.

NB! Sending chain letters, advertisements and spam to users is strictly forbidden. Punishment is account block.© 2019 Top.al - all rights reserved.