Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
it's me,,,

it's me,,,

Picture information
offline evi  (28)

last visit: 12.10.2015 - 23:25
top's record: 02.07.2015 - 23:51, #15
picture has been added: 02.07.2015 - 20:19
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
bukuroshe e vogel ishalla fitoje te komentatori

#10, 13.11.2015 - 14:37, user with picture dholidej


pic
je shum e bukur

#9, 12.10.2015 - 21:54, user with picture olioli


pic
tung, deshiroj te flasim bashke nese ben...?

#8, 16.07.2015 - 14:52, user with picture zeshkan2


pic
Shume bukur

#7, 09.07.2015 - 20:56, delfin


pic
Hi there ...

#6, 07.07.2015 - 13:53, ALban89


pic
hallo süsse

#5, 05.07.2015 - 11:02, user with picture manes70


pic
simpatike jeni

#4, 04.07.2015 - 08:41, buxha


pic
Përshëndetje.
Çkemi.
Si jeni? Shumë simpatike dhe e bukur si yll je.
Që në momentin e parë që e kam parë foton tënde, më ke bërë shumë përshtypje duke më tërhequr shumë vëmendjen dhe kureshtjen, dëshiroj sinqerisht dhe seriozisht , të bisedojmë dhe të njihemi edhe më mirë bashkë, në këtë moment nëse nuk ju shqetësoj.
Ju lutem sinqerisht më ktheni përgjigje në këtë moment.
Kjo është adresa ime e SKYPE;
......
edi.al11
......
Me respekt dhe sinqeritet;
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPËRIA.


#3, 03.07.2015 - 08:17, user with picture SUPER-DJ


pic
bukur ;)

#2, 02.07.2015 - 23:51, user with picture KelmendOriginal


pic
mir se erdhe shum je e bukur amujmi me bisedu ne post me tyje

#1, 02.07.2015 - 21:53, user with picture oliolipages: 1 

Pictures of user evi:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.