Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline isa-br  (23)

last visit: 15.03.2019 - 05:23
top's record: 11.10.2014 - 00:01, #2
picture has been added: 10.10.2014 - 23:17
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
woooooooow, to je primer za lepe noge *KISSED*

#9, 13.02.2019 - 00:52, user with picture zlatko


pic
si shpirt

#8, 17.05.2018 - 11:35, user with picture minirajet


pic
sa bukur me kacurrela

#7, 08.02.2018 - 12:19, user with picture IDEAL


pic
shume e mire je moj goce,me pelqen menyra si ke dal ne foto

#6, 06.05.2016 - 20:20, user with picture bem


pic
Bukuroshe

#5, 20.12.2015 - 10:37, user with picture rikulazaren


pic
Edhe kete foto e ke shum te bukur

#4, 29.11.2014 - 23:48, user with picture Sinan


shum flm :)
30.11.2014 - 00:28, owner of the picture isa-br


pic
shum bukur yllo

#3, 08.11.2014 - 21:29, user with picture Sinan


shum flm
02.12.2014 - 19:40, owner of the picture isa-br


pic
Përshëndetje.
Çkemi ?
Si jeni?
Që në momentin e parë që e kam parë foton tënde, më ke bërë shumë përshtypje duke më tërhequr shumë vëmendjen dhe kureshtjen, dëshiroj sinqerisht dhe seriozisht , të bisedojmë dhe të njihemi  edhe më mirë bashkë, në këtë moment nëse nuk ju shqetësoj.Ju lutem sinqerisht më ktheni përgjigje në këtë moment.
Kjo është adresa ime e SKYPE;
.... edi.al11 ....
Me respekt dhe sinqeritet; SUPER - DJ.
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPËRIA
më ktheni përgjigje sa po ta lexoni mesazhin .ju lutem.


#2, 25.10.2014 - 13:36, user with picture SUPER-DJ


:p
05.11.2014 - 11:20, owner of the picture isa-br


pic


#1, 10.10.2014 - 23:35, user with picture meloni


:-)
05.11.2014 - 11:18, owner of the picture isa-brpages: 1 

Pictures of user isa-br:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2019 Top.al - all rights reserved.