Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline loolaaa  (30)

last visit: 16.06.2017 - 00:06
top's record: 06.08.2013 - 16:01, #26
picture has been added: 06.08.2013 - 13:30
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  [»] 


pic
Syri i keq mos t'paft

#78, 27.07.2018 - 02:26, user with picture MeAfer


pic
bukur lola, ne piknik keshtu

#77, 07.04.2016 - 17:57, user with picture bem


pic
Cool,sweet&sexy

#76, 14.03.2016 - 17:18, user with picture dholidej


pic
perfekte

#75, 15.08.2015 - 17:51, erkan


pic
ew bukurrrrrrrrrr

#74, 12.08.2015 - 14:17, user with picture iluzion


pic
bukuroshe

#73, 30.03.2015 - 09:25, user with picture remahum


pic
Si yll dukesh

#72, 27.02.2015 - 14:59, user with picture bbelushi


pic
:D

#71, 13.12.2014 - 02:46, user with picture kristal1


pic
PERSHENDETJE.
CKEMI?
SI JENI ?
Qene momentin e pare qe e Kam pare foton tende, me Ke bere shume pershtypje duke me terhequr shume vemendjen dhe kureshtjen ,
dhe deshiroj Sinqerisht dhe seriozisht ,
te bisedojme dhe te njihemi edhe me mire bashke ,
ne kete moment nese nuk ju shqetesoj .
Kjo eshte adresa ime e SKYPE;
.... edi.al11 ......
Me Respekt dhe Sinqeritet ;
SUPER - DJ .
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPERIA.
Ju lutem Sinqerisht me ktheni pergjigje ne kete moment.

#70, 04.11.2014 - 13:28, user with picture SUPER-DJ


pic
shum ebukur je

#69, 09.07.2014 - 00:47, user with picture kik5pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  [»] 

Pictures of user loolaaa:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.