Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
(B)ukuria jote esht qelsi dashuris (U)ne ta them ket sepse je symbol i lumturis, (L)umturia e ksaj bote te perket edhe ty (i) them kto fjal sepse mirkuptimin dhe mirsjelljen tende ta shoh ne dy syt.

(B)ukuria jote esht qelsi dashuris (U)ne ta them ket sepse je symbol i lumturis, (L)umturia e ksaj bote te perket edhe ty (i) them kto fjal sepse mirkuptimin dhe mirsjelljen tende ta shoh ne dy syt.

Picture information
offline bUujar  (29)

last visit: 03.05.2016 - 10:40
top's record: 25.01.2015 - 11:31, #133
picture has been added: 23.01.2015 - 20:34
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al


#1, 17.04.2016 - 16:59, -Bora-


flm shumm *ANGEL*
26.04.2016 - 18:01, owner of the picture bUujarpages: 1 

Pictures of user bUujar:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.