Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline Goccadollaku  (24)

last visit: 30.04.2015 - 00:05
top's record: 01.07.2014 - 17:31, #69
picture has been added: 10.06.2014 - 15:21
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  3  [»] 


pic
Hmmm Shum Nxet Koka Kan Bre

#26, 05.03.2017 - 17:05, user with picture caniii


pic
Nje foto me rroba dimri na fut tani kto Te plazhit i pam goca

#25, 05.01.2017 - 08:48, user with picture desada1


pic
bukur

#24, 24.10.2016 - 10:11, user with picture any


pic
mos ja merrni per ters, thjesht nuk po vendoste cfare te vishte dhe ja...

#23, 25.06.2016 - 17:36, user with picture ILIRIANSTAFA73


pic
me ne fund na erdhi dhe koha e plazhit shyqyr moj goce

#22, 25.06.2016 - 16:23, user with picture arjolaa


pic
Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al


#21, 13.04.2016 - 16:21, -Bora-


pic
Ka mundesi Njee Gjiroo me Anijee Aman Aman Amaan

#20, 07.04.2016 - 17:41, user with picture pHaTTo1


pic
Veshu se eshte shume ftofte

#19, 16.01.2016 - 07:06, viola


pic
LOLLL .... NICE PHONE

#18, 28.09.2015 - 16:42, user with picture dholidej


pic
buukur vera kaa lezett apo jo bukuroshe :)

#17, 13.09.2015 - 23:47, user with picture Meetypages: 1  2  3  [»] 

Pictures of user Goccadollaku:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.