Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline Sergina  (25)

last visit: 20.02.2016 - 22:07
top's record: 19.01.2014 - 20:51, #3
picture has been added: 19.01.2014 - 19:56
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
♥♥

#6, 29.04.2015 - 12:48, user with picture zvicrrani20


pic
Bukur shuummm ... t'pershendes e uroj te kalosh nje dite te mrekullueshme

#5, 29.10.2014 - 11:13, user with picture Besniku777


pic
PERSHENDETJE.
CKEMI?
SI JENI ?
Qene momentin e pare qe e Kam pare foton tende, me Ke bere shume pershtypje duke me terhequr shume vemendjen dhe kureshtjen ,
dhe deshiroj Sinqerisht dhe seriozisht ,
te bisedojme dhe te njihemi edhe me mire bashke ,
ne kete moment nese nuk ju shqetesoj .
Kjo eshte adresa ime e SKYPE;
.... edi.al11 ......
Me Respekt dhe Sinqeritet ;
SUPER - DJ .
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPERIA.
Ju lutem Sinqerisht me ktheni pergjigje ne kete moment.

#4, 29.10.2014 - 11:10, user with picture SUPER-DJ


pic
Bukur shuummm edhe me syze ... t'pershendes e kalofsh mire

#3, 04.02.2014 - 11:00, user with picture Besniku777


flm syzet i mbaj ne jeten e perditshme
29.10.2014 - 11:05, owner of the picture Sergina


pic
ckemi

#2, 20.01.2014 - 19:32, user with picture olioli


pic
si msuse po dukesh si princesh je

#1, 19.01.2014 - 20:09, user with picture oliolipages: 1 

Pictures of user Sergina:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.