Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Un3

Un3

Picture information
offline ka1ta  (25) status Të gjith ata që merren me punt e mija ju lajmroj që me t'parin dalin rrogat 😃😂😁

last visit: 10.12.2018 - 21:05
top's record: 25.01.2013 - 10:51, #277
picture has been added: 24.01.2013 - 19:54
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  3  4  [»] 


pic
Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

#32, 10.12.2018 - 20:11, user with picture kushtrimi27


Flm shum miku im.
10.12.2018 - 20:16, owner of the picture ka1ta


pic
Hi, si po kalon?

#31, 08.12.2018 - 17:52, user with picture erdon-1


Hi, mirë flm po ju ?
09.12.2018 - 08:22, owner of the picture ka1ta


pic
Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

#30, 03.12.2018 - 22:40, user with picture kushtrimi27


Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime.
Faleminderit dhe për kompliment.

04.12.2018 - 08:49, owner of the picture ka1ta


pic
Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

#29, 02.11.2018 - 19:02, user with picture learti


Flm
02.11.2018 - 20:24, owner of the picture ka1ta


pic
Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

#28, 02.11.2018 - 15:28, user with picture learti


Kam shum respekt per ty
02.11.2018 - 17:17, owner of the picture ka1ta


pic
Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

#27, 01.11.2018 - 21:43, user with picture learti


Pse patjeter duhet me qit kafe a ?
02.11.2018 - 09:41, owner of the picture ka1ta


pic
Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

#26, 01.11.2018 - 19:27, user with picture learti


Aha flm per vazhdimin e thënies
01.11.2018 - 20:02, owner of the picture ka1ta


pic
Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

#25, 31.10.2018 - 21:11, user with picture learti


Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje
31.10.2018 - 22:20, owner of the picture ka1ta


pic
mirm

#24, 30.10.2018 - 23:07, user with picture remahum


pic
Mengjess

#23, 28.05.2018 - 08:48, user with picture remahum


Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.
30.10.2018 - 10:00, owner of the picture ka1tapages: 1  2  3  4  [»] 

Pictures of user ka1ta:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.