Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline DOONII  (23)

last visit: 21.12.2016 - 16:02
top's record: 20.07.2009 - 01:01, #16
picture has been added: 13.07.2009 - 12:11
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
Buzqeshja jote me thot te dua..
Shikimi yt me tregon se smun pa mua..
Si qershi ishin buzet e tua..
i prita e i prita qe tme puthin mua..
Ti me bere Zemren shkrum..
Dua qe tme thuash Te Dua shum..
Ne boten te humber dhe pa shpres..
Sa shum deshta qe te vdes..
Kur e qeta engjullin qe e kerkova..
Vdekjen me nje her e harrova..
Perqafimi yt me jep ngrohtesi..
Tash pe sho qe esht dashuri..
Vetem nje nga mendja sme hiqet..
Zemra jote per mu a po diqet?
Qfar mendim ke per mua?
qka ndjen ti me te vertet per mua?
Dua qe tma tregoje te verteten..
Pe shoh se pa ty nuk mund ta jetoj jeten..
Pa syt e buzet e tua jam i humber..
Kjo dashuria jon esht shum e bukur..
Dashuria jon duk dua qe te shuhet..
Kur nuk do te na humbet..!!

#2, 11.07.2012 - 21:54, owner of the picture DOONII


pic
Pershendetje si po e kaloni? A jeni mire, sa bukur paske dal ne foto


#1, 17.06.2012 - 11:29, user with picture atena11pages: 1 

Pictures of user DOONII:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.