Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
qëtu në dasëm te Maja, unë jom qajo me të pemta dihët hehheh
Picture information
offline pinkgirl  (30)

last visit: 04.07.2015 - 01:21
picture has been added: 02.02.2009 - 15:14
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  [»] 


pic
te tre shume te mire jebi

#15, 06.07.2016 - 22:19, user with picture bem


pic
Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al

#14, 22.04.2016 - 14:49, -Bora-


pic
Përshëndetje.
Çkemi.
Si jeni?
Shumë simpatike dhe e bukur si yll je.
Që në momentin e parë që e kam parë foton tënde, më ke bërë shumë përshtypje duke më tërhequr shumë vëmendjen dhe kureshtjen, dëshiroj sinqerisht dhe seriozisht , të bisedojmë dhe të njihemi edhe më mirë bashkë, në këtë moment nëse nuk ju shqetësoj. Ju lutem sinqerisht më ktheni përgjigje në këtë moment.
Kjo është adresa ime e SKYPE;
...... edi.al11 ......
Me respekt dhe sinqeritet;
TIRANA - ALBANIA. SHQIPËRIA.
.......... ; ....
deshironi te bisedojme per lidhje seriozisht se bashku ?
nuk po tallem e kam seriozisht. me ktheni pergjigjen te lutem sapo ta lexoni mesazhin ...... ; ............ JENI E LIDHUR APO SINGELL? . ...........

#13, 11.03.2016 - 21:43, user with picture SUPER-DJ


pic
Krejt mir po Huti qka lyp aty

#12, 10.07.2015 - 11:20, user with picture bbelushi


pic
foto e bukur nga loja komentator xD

#11, 03.07.2015 - 14:46, user with picture missshexy


pic
foto e bukur komplimente

#10, 24.03.2015 - 13:13, user with picture iluzion


pic
Sot eshte ditlindja jote,
Me zemer ta uroj,
Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Urime ditlindja nga stafi i Top.al

#9, 22.04.2014 - 04:20, BlerimRushiti


pic
Mbaj kokën lart, Qëndro krenar, Tregoju të gjithëve që jemi Shqipëtar. Gëzuar 100 Vjetorin e Pavarësisë!

#8, 28.11.2012 - 11:18, user with picture 100VjetShtet


pic
pse nuk me thirrshi ne dasem shpenzimet i kisha hjek vet gagagaga plok buzqeshje paskeni kalu ombel :P

#7, 16.10.2012 - 21:26, user with picture sabaa


pic
shume bukur jeni dale

#6, 12.07.2012 - 20:45, user with picture bledigjokapages: 1  2  [»] 

Pictures of user pinkgirl:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.