Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
evita azemi

evita azemi

Përshkrimi
Picture information
offline Evitaa  (28)

last visit: 10.11.2014 - 12:43
top's record: 10.07.2012 - 12:11, #3
picture has been added: 10.07.2012 - 11:07
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  [»] 


pic
shummmm bukur ijeee

#20, 30.11.2014 - 23:57, user with picture erdon-1


pic
Pershendentje.
Mirembrema.
A Keni deshire te flasim , dhe te njihemi edhe me mire bashke, ne kete moment per qellime dhe lidhje serioze?
Kjo eshte adresa ime e SKYPE;
albiano.llakaj
Me respekte dhe sinqeritet ; SUPER -DJ.
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPËRIA.
Me ktheni pergjigje ne kete moment sapo ta lexoni mesazhin , ju lutem.

#19, 14.11.2013 - 19:26, user with picture SUPER-DJ


pic
bukur

#18, 21.10.2013 - 22:34, user with picture Nisti


pic
me shqiptarka ska veq kush jav ka inati eeee...............

#17, 13.10.2013 - 15:52, user with picture liljani


pic
hahahhaah po kishe spo nin moj bukuroshe

#16, 03.08.2013 - 13:40, user with picture olioli


pic
op shwiceeeeeeeeee *IN LOVE*

#15, 21.05.2013 - 09:08, coli


pic
op shwiceeeeeee *IN LOVE*

#14, 30.04.2013 - 21:05, coli


pic
e lezetshme jeni mike komplimente

#13, 09.04.2013 - 07:54, user with picture Pulbardha


pic
sa buekr keni dal oj goc oreé

#12, 06.04.2013 - 23:34, user with picture Mexhitt


pic
She veshur shum bluze te bukure alitlikollari@live.com fb

#11, 27.02.2013 - 20:10, user with picture Likollaripages: 1  2  [»] 

Pictures of user Evitaa:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.