Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
no matter what... I will keep smiling :)

no matter what... I will keep smiling :)

Picture information

last visit: 09.02.2017 - 14:08
top's record: 22.12.2011 - 10:41, #1
picture has been added: 21.12.2011 - 15:41
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  3  4  5  6  [»] 


pic
beautiful are princesse

#54, 12.03.2016 - 00:21, user with picture jesse17


pic
10 points SMS Kissing blertushe

#53, 03.01.2016 - 00:49, sorry


Wueee motrushjaaa a ktu je aaa :* :*
03.01.2016 - 14:04, owner of the picture blertta1


pic
e bukur

#52, 30.12.2015 - 19:29, ninaj


pic
Pershendetje

#51, 02.12.2015 - 13:54, Toni10


Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al

#50, 04.07.2015 - 17:08, user with picture -Bora-


Borushe sy rrushe flm ty e stafit
05.07.2015 - 09:34, owner of the picture blertta1


pic
lume cuni qe tmerre ty

#49, 11.04.2015 - 19:23, fariu01


pic
10 points SMS URIME 8 MARS MIKESHA IME..NJEKOHESISHT UROJ FESTEN TE GJITHE FEMRAVE NE TOP AL..DHE KUDO QE GJINDEN..PERSHENDETJE NGA PARISI

#48, 08.03.2015 - 23:03, user with picture naser30


Falemnderit i nderuar... pershendetje per ty nga Prishtina
08.03.2015 - 23:22, owner of the picture blertta1


pic
Buaqeshje bukur

#47, 02.12.2014 - 16:57, user with picture fatmir-paris


Urime Blerta!
Te deshiroj cdo te mire ne jete dhe krejt lumturine e botes!
Te don Bora shume

#46, 04.07.2014 - 12:14, user with picture -Bora-


Tdon Blerta edhe ty shume... macukja jem flm shume
04.07.2014 - 14:50, owner of the picture blertta1


Pune te mbare e te palodheshme!

#45, 17.04.2014 - 03:27, user with picture saura


Thenkju dreqeee
17.04.2014 - 14:14, owner of the picture blertta1pages: 1  2  3  4  5  6  [»] 

Pictures of user blertta1:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.