Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture has:
Picture information
offline elbonita  (30)

last visit: 29.06.2014 - 20:32
top's record: 12.11.2011 - 21:21, #84
picture has been added: 04.11.2011 - 22:10
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1  2  [»] 


pic
sa lezetshem dukeni aty prane ujit!

#19, 03.10.2016 - 00:06, user with picture buriforyou


pic
Pershendetje.
CKEMI?
SI JENI ?
Deshironi te bisedojme dhe te njihemi , edhe me mire bashke ne kete moment, per qellime shume lidhje serioze, ju lutem ?
Kjo eshte adresen ime e SKYPE;
.... edi.shaka3 .....
Me respekt dhe sinqeritet; SUPER-DJ.
TIRANA - ALBANIA.
SHQIPERIA.
me ktheni pergjigje ne kete moment sa po ta lexoni mesazhin, ju lutem.


#18, 02.04.2014 - 12:29, user with picture SUPER-DJ


pic
e bukur

#17, 23.03.2014 - 19:28, user with picture dritangjoka


pic
xik xik

#16, 12.04.2013 - 07:28, user with picture liljani


pic
Shum Bukuroshe Je Bye

#15, 12.04.2013 - 01:02, user with picture caniii


pic


#14, 21.03.2013 - 20:20, user with picture liljani


pic
shum buker paske dal

#13, 24.02.2013 - 21:23, user with picture ifort


pic
shume bukur shum sipatike si rrush

#12, 19.12.2012 - 23:10, user with picture niki04


pic
PERSHENDETJE.
JENI SHUME SIMPATIKE.
PRANONI KOMPLIMENTET E MIA TE SINQERTA JU LUTEM .
NESE KENI DESHIRE TE FLASIM BASHKE DHE TE NJIHEMI EDHE ME MIRE BASHKE.
NESE NUK JU SHQETESOJ JU LUTEM.
KJO ESHTE ADRESA IME E MSN-se;
........ mikeljanosimpatiku1@live.com ............
kjo eshte adresa ime e SKYPE;
.... albiano.llakaj ......
me ktheni pergjigje ne kete moment sapo ta keni lexuar kete mesazh ju ju lutem .
Me RESPEKTE dhe SINQERITET . SUPER-DJ.
....... TIRANA - ALBANIA ................
........... SH.Q.I.P.Ë.R.I.A ..........


#11, 19.12.2012 - 22:51, user with picture SUPER-DJ


pic
Shume bukur

#10, 21.10.2012 - 11:57, user with picture blinerapages: 1  2  [»] 

Pictures of user elbonita:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2016 Top.al - all rights reserved.