Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
tung

tung

un jem vetem
Picture information
offline ardi-ks  (43)

last visit: 15.10.2018 - 10:39
top's record: 28.09.2011 - 21:21, #112
picture has been added: 28.09.2011 - 00:18
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
po shenoje fb e folim se edhe shum rall hi

#4, 12.11.2016 - 05:03, viki


pic
shum foto e bukur


#3, 09.11.2016 - 05:23, viki


flm shummm jeni si nje princesh te pershendes

09.11.2016 - 16:02, owner of the picture ardi-ks


pic
qeto qiftelija a i ki elektrike na knaq muzik me 2 tela ja kalon koncert matalices hahha

#2, 27.03.2014 - 02:09, suski


jo me 2 tela kur te ki ko te knoj ter naten flm shummmm nese ste pengoj ake mundesi me fol ne skype se ne ket faqe shum rradh po hi me fal nese ban

27.03.2014 - 02:31, owner of the picture ardi-ks


pic
Le te jet çdo dite e ardhme më e mire,

le te jen të gjitha sipas deshires tende,

kur te bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli,

jeta jote le të jet rruga prej trendafilave e ujitur me shiun e lumturise ,

e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.

Gëzuar ditëlindjen nga Stafi Top.al

#1, 12.10.2012 - 12:03, user with picture Melodi


flm shum gjithashtu te gjithve ju deshirij jet te gjat dhe te lumtur
12.10.2012 - 22:39, owner of the picture ardi-kspages: 1 

Pictures of user ardi-ks:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2018 Top.al - all rights reserved.