Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline mendy  (28)

last visit: 28.06.2015 - 22:37
top's record: 05.06.2009 - 20:11, #48
picture has been added: 03.06.2009 - 13:46
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al

#5, 10.12.2015 - 15:15, -Bora-


pic
Shum mir ka dal :P

#4, 14.03.2013 - 18:22, user with picture Fatimee1


flm zemer
14.03.2013 - 18:26, owner of the picture mendy


pic
Mbaj kokën lart, Qëndro krenar, Tregoju të gjithëve që jemi Shqipëtar. Gëzuar 100 Vjetorin e Pavarësisë!

#3, 28.11.2012 - 11:37, user with picture 100VjetShtet


flm gjithashtu
28.11.2012 - 23:23, owner of the picture mendy


pic
Pershendetje si po e kaloni? A jeni mire, sa bukur paske dal ne foto

#2, 15.06.2012 - 10:07, user with picture atena11


flm shum ja add time atena mendy.pz@live.com te mirpres jeni shum sexy
17.06.2012 - 08:15, owner of the picture mendy


pic
Urime Ditelindja.Fati qoft me ju dhe familjen tuaj.U befshe 100-ind vjeq.

#1, 10.12.2009 - 02:39, user with picture Istogaliu


flm
11.01.2013 - 15:31, owner of the picture mendypages: 1 

Pictures of user mendy:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.