Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline deti123  (55)

last visit: 15.01.2013 - 22:04
picture has been added: 02.06.2009 - 12:08
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic


pic

Përshëndetje. ( mary23real@ live.com )
Emri im është Mary, një vajzë të vetme, i pëlqen të bërë mik kjo është arsyeja pse unë shkruaj pasi ju janë tërhequr në profilin tuaj në top.al, unë do të vlerësojmë nëse ju të përgjigjeni mua vetëm në adresën time mail ( mary23real@ live.com ) në mënyrë që nga email tim unë mund të tregojë të gjithë ju për mua dhe gjithashtu të ju dërgoj foton time, tani jam duke pritur për postën tuaj.
Mary.Hello. ( mary23real@live.com )
My name is Mary, a single girl, i like making new friend ,that is why i write you after been attracted to your profile at top.al, i will appreciate if you reply me only to my email address ( mary23real@live.com )so that from my email i can tell you all about me and also send you my picture, am now waiting for your mail .
Mary .

#8, 07.02.2014 - 18:46, mary123


E di cfare me pelqen me shume ne kete foto?

#7, 21.12.2012 - 15:15, user with picture saura


Po thuaje moj, mos me ler me merak.
02.01.2013 - 23:41, owner of the picture deti123


pic
Mbaj kokën lart, Qëndro krenar, Tregoju të gjithëve që jemi Shqipëtar. Gëzuar 100 Vjetorin e Pavarësisë!

#6, 28.11.2012 - 11:39, user with picture 100VjetShtet


pic
Ta shikosh me kujdes? Ska shume nevoje...Paraqitja juaj le mbresa.
Pergezime! Teper foto atraktive dhe mjaft terheqese!

#5, 17.10.2012 - 11:06, user with picture lola


Faleminderit shume. Me vonese por me mire vone se kurr.
02.01.2013 - 23:45, owner of the picture deti123


pic
Pershendetje si po e kaloni? A jeni mire, sa bukur paske dal ne foto


#4, 16.06.2012 - 08:48, user with picture atena11


pic
Pershendejte si jeni?komplimente per foton...shume e bukur

#3, 09.06.2012 - 02:55, user with picture vjollcaTE


pic
pershendetje keni dal shum bukur ne kete foto

#2, 04.06.2012 - 21:11, user with picture Sonilaa


Faleminderit Sonilaa!
Edhe ju dukeni bukur ne ambientin familjar.
Respekt!

07.06.2012 - 13:52, owner of the picture deti123


pic
Gëzuar festat! :)

#1, 27.12.2010 - 11:11, user with picture Christmas-Bunnypages: 1 Pictures of user deti123:


Rate more:
Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2014 Top.al - all rights reserved.