Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline Artan  (33)

last visit: 21.01.2019 - 08:43
picture has been added: 24.01.2009 - 20:44
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
nuk kamfacebook as skype

#10, 04.10.2016 - 23:19, user with picture any


Ateher ki viber
04.10.2016 - 23:20, owner of the picture Artan


pic
po ma kishe shkru alba po ka koh qe skemi fol edhe ndoshta make harru emirn ti qka i ke punt qka po ban o vlla aje tuj punu a tuj vy naj qka

#9, 15.09.2016 - 10:36, user with picture vineta


Paj une caty jam ne punte shtetit jam ku jam kon ne ushtri sekam nijet me ndishu ka ti shka ka a je tu punu naj sen a jo
16.09.2016 - 10:25, owner of the picture Artan


pic
pse more make ndrru emrin make lan alba moza e kam emrin

#8, 14.09.2016 - 00:22, user with picture vineta


Kush ta ka ndru emrin spo te kuptoj
14.09.2016 - 20:14, owner of the picture Artan


pic
o vlla tuku, mgatrru me najkan te ferizajit se une jum kan e klines qka ka tre kaju qysh eke nusen e fmin a jan rrit hiq

#7, 14.09.2016 - 00:19, user with picture vineta


Ceki osht fb jem emir-ajan@live.com.mujtesh me i pa thmit
14.09.2016 - 19:24, owner of the picture Artan


pic
si potu bajshin fmia po tlashintana edhe net shum pak koh pom jet

#6, 13.09.2016 - 11:37, user with picture vineta


pic
pershendetje vlla aje mir sipo kalon
perhajr kurban bajrami
o burrin e ekam te mir sme nal kerkun me shku as te nana po djali i veshtir


#5, 13.09.2016 - 11:37, user with picture vineta


pic
besa dhe ti vjet ke pak une kam shum kurna meje

#4, 04.08.2016 - 22:30, lulaa


pic
Ke te drejte, kjo eshte thenie me vend, lufto sa te duash per diçka qe nuk te jep Zoti, kot e ke.

#3, 03.08.2014 - 19:12, user with picture blinera


hmmm nese besojm ne zot ate e kam then ne koment eshte shum normale po nvaret se kush se sa e kupton

03.08.2014 - 23:56, owner of the picture Artan


pic
Nuk te njoh por nga jeta kam mesuar se une jam e afte te arri gjithcka vete ne bot jemi te vetem mes sakrificash

#2, 23.06.2014 - 23:37, hametajesmirand


hmm secili ka mendimin e vet dhe ka te drejte te shpreh ate qee mendon shprehja eshte e lire mirpo sipas mendimit tim nuk arhihet asgje pa ndimen e zotit se pari duhet te jemi famenderus qe zgjohemi cdo mengjes
23.06.2014 - 23:41, owner of the picture Artan


pic
Te shkruajta mbrem se me beri pershtypje thenia dhe me duket shume pesimiste.Ate qe zoti nuk naj jep jemi ne gjendje ta gjejme te vetja.Asgje nuk eshte e pamundur.

#1, 23.06.2014 - 20:00, hametajesmirand


gjithcka eshte e mundur asgje nuk eshte e pa mundur mir po kur nuk e kemi nje gje nga zoti nuk mundemi me zort me e mar nga njerizit
23.06.2014 - 23:09, owner of the picture Artanpages: 1 

Pictures of user Artan:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2019 Top.al - all rights reserved.