Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline elis83  (33)

last visit: 16.03.2017 - 04:11
top's record: 23.06.2010 - 22:21, #4
picture has been added: 23.06.2010 - 22:09
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,
le të jenë të gjitha sipas dëshirës Tënde,
kur të bjerë shiu, për Ty le të shkëlqejë dielli.
Jeta Jote le të jetë rruga prej trëndafilave e ujitur me shiun e lumturisë,
e ngrohur me lumturinë e vërtetë, kurse nëpër jetë le të të udhëheqë fati.
Gëzuar ditëlindjen! - Nga Stafi i Top.al

#7, 01.08.2015 - 13:49, -Bora-


Flm shum nga stafi dhe pse nuk jam shum aktiv sepse jeta eshte tille..dikur kemi qene nder te paret qe kemi qene aktiv sot problemet puna jeta hallet nuk ke kohet te futesh as ne internet.flm shummmmm
19.08.2016 - 15:41, owner of the picture elis83


pic
Mik bukur dukeni dhe bukur po vlersoni .


#6, 14.10.2010 - 18:53, user with picture Istogasi


FLM VLLA,PO KUR KEMI MUNDESI MIRE ESHTE TI KUJTOSH MIQ
14.10.2010 - 21:12, owner of the picture elis83


pic
10 points SMS ahahahhahhahah po po e meriton vella

#5, 14.10.2010 - 17:30, user with picture Duli07


pic
10 points SMS 10 sepse e meriton,,,,,,

#4, 14.10.2010 - 17:26, owner of the picture elis83


pic
10 points SMS 10,10,vetem per mua o sa lezet

#3, 13.10.2010 - 12:50, owner of the picture elis83


pic
10 points SMS vetem per mua sepse keshtu ka lezet shpirti

#2, 27.09.2010 - 11:18, owner of the picture elis83


BUKUR
10.10.2010 - 18:36, owner of the picture elis83


pic
shum urime per ty mik .. jetofsh i lumtur sa te deshirosh...

#1, 01.08.2010 - 11:15, user with picture maksimiljano


FLM VLLA SHUM NGA TI
01.08.2010 - 13:03, owner of the picture elis83pages: 1 

Pictures of user elis83:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.