Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Rate in age until
Rate 50 picture more and receive 50 bonuspoints
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP
Picture information
offline labi80  (36)

last visit: 16.04.2015 - 00:21
picture has been added: 30.03.2009 - 18:09
link:

Write comment:


Smiles

pages: 1 


pic
Le te jet çdo dite e ardhme më e mire,

le te jen të gjitha sipas deshires tende,

kur te bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli,

jeta jote le të jet rruga prej trendafilave e ujitur me shiun e lumturise ,

e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.

Gëzuar ditëlindjen nga Stafi Top.al

#1, 29.09.2012 - 01:08, user with picture Melodi


Te dashur miq ju falenderoj shume per Urimet tuaja qe ma mbushen dhe ma bene kete dite dhe me te bukur!ju dua fort

29.09.2012 - 17:29, owner of the picture labi80pages: 1 

Pictures of user labi80:
Rate more:Rate in age until
Rate this picture to see the next:
-
won't rate
1
don't like it
2
don't care
3
okay
4
cool
5
really cool
7
favorite
10
TOP


© 2017 Top.al - all rights reserved.