his comments
Here are user's last comments to pictures.

Halo fetushe sy rrushe

01.06.2018 - 21:55, wels-11

Super

23.06.2018 - 18:01, user fetushe


ok ok por shqipria dhe kosova ma von do te jet 1 -nje ateher ti je ne ks apo ne shqipri jeni shqiptare. edhe un kur te vi ne ks do vi edhe ne shqipri por .......marre met then qe nuk e njof shqiprin mir ok

25.10.2011 - 16:44, wels-11

po dukesh te jesh si nje artiste por ne vit tri ndoshta vi ne ks edhe kam deshir ta pim ose ta hajm donji dark sebashku nese ban ok peshd kalo sa ma mir tungi

22.10.2011 - 17:08, wels-11

ti bujrun mireses te vijsh por une nuk jam nga KS por nga Shq

22.10.2011 - 17:26, user ilussionement


hahaha po un nuk te thas te mbytesh por ta kalosh nje dit sa ma te mir atje ku ju jetoni dhe punoni ok


22.10.2011 - 17:04, wels-11

e di e di faleminderit por thjesht shaka bera

22.10.2011 - 17:27, user ilussionement


po ku je o dreq po e mir je a pershendetje kalo sa ma mir


22.10.2011 - 09:33, wels-11

po ku te mbytem aman?!Ja ketu ne ferr jam ,po bej banjo squfuri !hahahaha :P

22.10.2011 - 10:10, user ilussionement

 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2019 Top.al - all rights reserved.