his comments
Here are user's last comments to pictures.

pa fjale ... je me shume me e bukur se sa lulja qe ke perballe

10.10.2014 - 16:04, memabi

Faleminderit)))

11.10.2014 - 00:26, user AlbaGirl


o mos me bofte zoti me ardhe ne doren tuaj se do me bjere infrakt nga bukuria juaj


19.03.2014 - 04:33, memabi

aha ska fjale... i paske te tera....

20.01.2014 - 11:28, memabi

super femer ska koment

05.12.2013 - 04:45, memabi

gjithe kjo kinge ti moj.... dhe per me teper shume serioze


03.12.2013 - 15:51, memabi

ke nevoje per shoqeri ketu....

19.10.2013 - 04:18, memabi

bravo. je per te te cuar ne festivalin folkrorik....

28.08.2009 - 15:22, memabi

ti po e kercen vetem ketu.......................

28.08.2009 - 15:20, memabi
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2017 Top.al - all rights reserved.