his comments
Here are user's last comments to pictures.

po te kishe bo dhe njecik me shum palester do ishe me i forti fshatit

09.04.2013 - 16:31, skerdi

ja rrofsh pelus ti

05.03.2016 - 15:19, user naskii


shum bukur simpatike lum ai qe te ka

05.04.2013 - 23:09, skerdi

faqe kuqe e turpshme e embel e bukur bravo

05.04.2013 - 11:18, skerdi

shum flm

05.04.2013 - 11:23, user Pulbardha


ulu ne byth :-P se do dalesh me bukur

29.03.2013 - 10:09, skerdi

ehhh je shtrit per shtat pal qejfe.. te lumt.....

18.08.2012 - 00:01, skerdi

bukur fotua por i prish ajo gjeja e pa rrregulluar mbrapa

16.08.2012 - 02:02, skerdi

je shum e mir anxhel....

14.08.2012 - 12:40, user skerdi

te dua shum

14.08.2012 - 12:33, user skerdi

edhe mbase por sa me ke merzit ti se nuk e prisja ket nga ty........

14.08.2012 - 12:02, user skerdi

hahahaha po normale ke mamin babin vllajn dhe gjyshen... po ca thu mi sara po e ul veten sshum posht je shume e vogel per te pasur te dashur plus thua kam 4 te dashur po ti a e di kush mbajn aq te dashur prandaj une te kam xhan prandaj mos thum me ashtu gjerash ok.......

14.08.2012 - 11:57, user skerdi
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2018 Top.al - all rights reserved.