her comments
Here are user's last comments to pictures.

Shume simpatike,komplimente !

08.04.2015 - 13:23, ilussionement

Fjale me vend per Ata qe Kane vesh e degjojne.

19.12.2014 - 06:32, ilussionement

e vertet e ke kuptuar drejt

20.12.2014 - 22:05, user d-rini


Goxha nice komplimente

22.12.2012 - 08:44, ilussionement

flm23.12.2012 - 20:53, user genti25


nese di me bo kafe hajde na i be nanje kafe te dyve se ta shikon shoqia ty (do te te genjej une pa merak )

26.10.2011 - 22:06, ilussionement

Hahahaha caffe di me qit a ma nuk e qes, ti ma qet edhe ma kqyr fallin ndoshta ja qellon naj fjal kot hauhauaha :P

26.10.2011 - 22:08, user Flooori


hahahhahhah ej o fallxhor a po ma shikon edhe mua filxhanin te lutem ?nice anyway

26.10.2011 - 22:02, ilussionement

Hahahaha po po ta shikoj edhe ty se un meta veq tuj shikuu e mu askush spo ma shikon hahauhaa flm...

26.10.2011 - 22:05, user Flooori


sweet and expressive at the same time !

19.10.2011 - 12:36, ilussionement

akoma me kembet ne uje ti o ?po di ere dreco qe ty se ska doktorr qe te mer persiper me mbas hahahahahhahahhahah :P :P :P

07.07.2011 - 22:04, ilussionement

o zhot o zhot si ka dale njeri si djale i mbare hahahahhah :P :P :P

23.06.2011 - 17:26, ilussionement

i till jam )

23.06.2011 - 20:47, user defrimi01


i sa zili te kam sa do doja te isha aty ne vendin tat,ne mes te luleve

17.05.2011 - 20:03, ilussionement

URDHERONI JENI MIRSE ARDHUR

18.11.2011 - 17:02, user ferizajsiti


o shoko mos me rri si shume me kembet zbathur ne uje se do ftohesh dhe do te dhembi barku me vone :)

10.12.2010 - 22:55, ilussionement
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2018 Top.al - all rights reserved.