her comments
Here are user's last comments to pictures.

Edhe emrin e bukur edhe vet qenke e bukur
(loja komentator)


04.04.2016 - 23:56, rikusha

Kish met gic doren

05.10.2015 - 02:35, rikusha

nuk guxo me ma kicc :P

08.10.2015 - 12:54, user albyoss


NCncncnnccnnc per muze t'jon bo kto fotoooo :A ahhahahaa

22.05.2015 - 15:51, rikusha

huhaaa dado rrall e celi ket sen ... po thuja se hic :)

25.09.2015 - 09:25, user djtommy


A pot ndehet

21.04.2015 - 18:27, rikusha

Valla deri dikun se koha e mire ...

22.04.2015 - 09:44, user Besniku777


Sa femij tbukurr... :D

08.01.2015 - 13:30, rikusha

Besniku dhe Gjirokastra.... :D bukurrr ti dhe vendi :P ihihhih tpershendess..

18.12.2014 - 23:43, rikusha

Hahahahaa po e mrekullueshme je bree motrushee ... shpresoj qe t'kam mire

19.12.2014 - 09:07, user Besniku777


Bukur vllacko.... :D si u kenaqe.. :p kurr 1 vend spo rin ahahahha

05.12.2014 - 19:07, rikusha

Faleminderit shum motrushe ... po duhet me leviz e mos me nejt veq me 1 vend hahahaa

06.12.2014 - 10:05, user Besniku777


Qe me cka hahesh ti..ncncncn :D :v

11.06.2014 - 19:29, rikusha

Foli qiti horoskopit bre se pom thote me fol me ty po ti pom bertet ;(

11.06.2014 - 20:11, user Labb


Vllacko poshteee toka spo't mbannn jo :p

17.01.2014 - 16:59, rikusha

Hahahahaha sa e mire qe je mooo motrusheeee ... po toka nuk po na mban e keshtu qe lart me mire hahahaha

17.01.2014 - 17:10, user Besniku777


Shume bukur flokt..

27.10.2013 - 19:46, rikusha
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2019 Top.al - all rights reserved.