his comments
Here are user's last comments to pictures.

Per kta Sy qe vezullojn ;)

03.07.2014 - 10:25, WeRbUnG

Te faleminderit WeRbUnG

03.07.2014 - 10:51, user saura


Jane bere shume gjera o Yllo ...
Punetor
Kriza
Operatori celular qe kam un nuk mund te blesh Sol etj ...
Te falemnderit Saura :D


08.04.2014 - 11:15, WeRbUnG

Shendeti mbi te gjitha cdo gje rregullohet )

08.04.2014 - 11:24, user saura


Jashtezakonisht kohe e gjate ka kaluar apo jo :D
Uroj te keni nje dite sa me te mbare Saura ;)


08.04.2014 - 11:05, WeRbUnG

Epo kemi te bejm me punetora ketu e kan kohen me limit Te faleminderit , gjithashtu dhe per ty )

08.04.2014 - 11:07, user saura


O bulash njeri, o voruk a ma jep toqakin te sollokona okolla zgradez 1 here :P:P:P

Pershendetje loqko moti ste kam pa :D


14.04.2009 - 11:30, WeRbUnG

o ti trullavic hup se zdi me zovit ti ma prish ma keput llanacin hehehehe... cka je dal ne foto si TITA kur e kapshin kamerat hapasez hahahahahaha....

14.04.2009 - 14:17, user djtommy


Po qeli eshte shok i albanit Loqko
hahaahhaah
Sun rrin pa i shti hunt ka mos :P:P:P


14.01.2009 - 14:01, WeRbUnG

hehe ja shtifsha nboth atina ho :P hehe ej nime a ka naj sen o TV-qel ka cakaniki me u dok pak :P

14.01.2009 - 14:36, user djtommy


Oooo Das je pasha kosoven gjenaze veq kush ta ka inati e hajt:P:P:P

13.01.2009 - 16:43, WeRbUnG

hahaha ooooooo ne ta din krejt katuni se kon e kom shoqe upss... mfal shok deshta me than hahhaa petritin :P hihihihih ej a e pae qeli i trent ka hy ktu hahahah ELHAMI nga kacaniki kikiriki:P hihihihihihihi...........

14.01.2009 - 13:59, user djtommy

 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2019 Top.al - all rights reserved.