her comments
Here are user's last comments to pictures.

Shum bukurosh qenke

11.12.2017 - 22:40, elenavorfi

Faleminderit :)))

12.12.2017 - 03:16, user erdon-1


O bukurosh tiii

09.04.2017 - 11:40, elenavorfi

si ti yll ti je me e bukura

09.04.2017 - 20:31, user bos


Ooo king ta ha zemren ty

25.03.2017 - 17:56, elenavorfi

E bukur kjo...
por ka diqka qe nuk me pelqen ketu!!!
Nqs un nuk dua askush nuk me lendon,poshteroje apo te me gjykoje.. qofte dhe qdo gje tjeter jo veq keto.. jeta eshte ne doren tone si ta ndertojme nuk mund te ndikoje gja tjeter as ZOTI.. por Zoti mund ti jap fund jetes tone dhe besimi ne gjithqka qe na jep shpres na ben te jetojm


02.01.2017 - 15:02, elenavorfi

hmm vetem po qendrove e mbyllur ne shtepi e vetme,se ndryshe eshte e pamundur pa ndodh njera nga keto te tria,,ama mire qe eshte kjo si ne foto,e tejkalohen te gjitha me kohe :$

04.01.2017 - 19:28, user Luumm

 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2018 Top.al - all rights reserved.