his comments
Here are user's last comments to pictures.

po njeri gjall gabon :) ai vdekti smundet gabooj :)

11.03.2013 - 02:14, Zeshkanii

a po a ok

11.03.2013 - 21:52, user Pulbardha


per nje gabim te vogel qka mthave hahaha :)

10.03.2013 - 19:06, Zeshkanii

po sduesh te gabojsh qy :P

11.03.2013 - 00:07, user Pulbardha


Parzit keshtu dashta me vlersu po pahiri me hiki dora :) haha

10.03.2013 - 19:03, Zeshkanii

a po..ncncnccn,flm shumm

10.03.2013 - 19:05, user Pulbardha


mashalla po e fort kokaa bre :)
nice :)


18.09.2010 - 23:26, Zeshkanii

hehehe tre her e kam prek hunën per mos të mar msyshhh "P nicee

30.09.2009 - 19:26, Zeshkanii

si dhe buzz te lezetshmee paske :)


30.09.2009 - 19:22, Zeshkanii

flmm


30.09.2009 - 19:26, user xoonna


hhmmm sa buker paske dal bukuroshe :_)
krejt si loqkkk :)
nicee ;)


30.09.2009 - 19:22, Zeshkanii

hmmm bukuroshe krejt po me dukesh si kukkkell me te vertet te paska hije dullaakiii nice picc (K)


07.03.2009 - 22:21, Zeshkanii
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2018 Top.al - all rights reserved.