his comments
Here are user's last comments to pictures.

Kjo Foto me terheq shumm, jeni aq e bukur qes die sie ta pershkruj veq Kiss e ke

30.12.2013 - 20:55, michael

Ama Ben nje Gjiro

04.08.2013 - 18:24, michael

Full hübsch

17.05.2013 - 21:55, michael

so Hübsch wie ein Engel

17.03.2013 - 11:33, michael

hiii mete vertet qenkeni shum e bukur

06.10.2012 - 00:48, michael

flm shum edhe ju jeni flm

08.12.2012 - 00:30, user kyly


ne gjakova te ura sheit shum bukur

21.09.2012 - 19:17, michael

po Flm

21.09.2012 - 19:18, user fit1m


PERFEKT DDUKENI NE FOTO KISSSSSSSSS

24.05.2012 - 23:39, michael

thhnxx

26.05.2012 - 00:12, user valenta


flm edhe une ty me zemer ,für mich

03.03.2011 - 00:23, michael

tung si po me duket egjeta fatin e jetes,kesi qe sa ko po kerkoj po skam gjet,po e gjeta femren e endrrav te mija ncncncncnc,bukur jeni dal ne foto dhe mete vertet veq kush taka inat se teper e bukur po dukesh en foto kisss bukuroshja ks,po jem larg se kampas deshir qe te takoj po 2000km smundem mu taku hahahahha,kalovsh bukur princesh

03.03.2011 - 00:20, michael

du siest sooo gut aus dafina,wo lebst du lebst du in deutschland,dein gesicht siet wie eine miss

19.02.2011 - 20:47, michael
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2018 Top.al - all rights reserved.