comments about him
Here are the last comments about this user's pictures.

nophoto foto te bukura no comment me shkruaj ne klaraitaly@hotmail.com flm

29.09.2015 - 13:59, Klara1

NCncncnnccnnc per muze t'jon bo kto fotoooo :A ahhahahaa

22.05.2015 - 15:51, user rikusha

huhaaa dado rrall e celi ket sen ... po thuja se hic :)

25.09.2015 - 09:25, user djtommy

SHUM FLM PER VLERSIMIN

30.03.2011 - 10:42, user Melodi

welcomme :)

30.03.2011 - 10:45, user djtommy

shumee buckurr ke dal abeJo.. kete 10-sh e meriton me shumee sepse ti ke qen ai qe mke shtyt te antarsohem ketu rrespekt per ty.. ere per mua 1me

05.10.2010 - 16:01, user rikusha

ja per ty ja per kon dado edhe ende po te mbroj mos ke dert ste kom harru as ste kom lon mas dore :)) kush do qe te nguc thuj mo se ............... he heeeeee e din katuni kush jom un :P

15.10.2010 - 14:32, user djtommy

Urimee ditlindjenn abejo i gz dhe shmm e shmm vite tjera t'lumtura..!!

22.09.2010 - 18:13, user rikusha

flm shum Dado ... i bofsha edhe shum ma shum bashk me Dadat e mija :))
hehehe ... e InshaAll-llah shifemi per te mira :)))


23.09.2010 - 08:59, user djtommy

xikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

10.12.2009 - 16:02, user selva

flm shum per vlersimin oooooooooooooooooo llokummmmmmmmmmmmmmm

10.12.2009 - 15:40, user selva

:)))
ta ha loqken ta ha zemer?:))


10.12.2009 - 15:49, user djtommy

sa bukur ke dal ketu

04.12.2009 - 13:42, user selva

wow sa bukur

04.12.2009 - 13:38, user selva

shum bukur ke dal ketu wow

04.12.2009 - 13:35, user selva
 
 user
Se also
You receive comments rarely?
No problems! Game helps you to get as many comments as you like.
© 2019 Top.al - all rights reserved.