Categories
  

Pages: [«]  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  ...  30  31  32  [»] 

Name of the club Type Members Questions Registering time

E dini kur nja djale eshte me te Vertete i Dashuruar ????
public
1 0 23.06.2011 - 15.21
Category:

Description: Kur te shtrengon doren edhe para miqve te tij ....Kur te perserit qe je vetem e tija...Kur nuk te thot gjithmone vetem te dua por dhe ta verteton....Kur nuk i vjen turp te tregoj ate qe ndejn per ty...Kur do te bente gjithcka qe te shihte vetem 5 min

Qka beni kur jeni nervoz ??
public
1 0 23.04.2011 - 01.37
Category:

Description:

edi
public
1 0 23.01.2010 - 20.19
Category:

Description: ???

Celularet (telefonat)
public
1 0 22.08.2011 - 15.04
Category:

Description: Këtu në këtë Klub miq te TOP.AL-it mund të vendosni tema që kanë të bëjnë me celularet: -PROGRAME -THEMA -ANTIVIRUSE -LOJËRA -IMAZHE ,dhe gjëra të tjera që kanë të bëjnë me celularet. JU DËSHIROJ ARGËTIM TË KËNDSHËM !

klub nate
public
1 0 22.08.2010 - 20.14
Category:

Description:

JUVENTUS27
public
1 0 22.08.2009 - 22.16
Category:

Description: juventus eshte njera nder skuadrat me te mira ne europ ndersa klub m,e me shum trofe ne itali

Top girls & boys
private
1 0 22.03.2009 - 20.49
Category:

Description: Klub per shoqeri, Jane te mireseardhur te gjithe ata qe mendojn se jane Top

INTER -MILANO MANQESTER JUNAJTED DHE REAL MADRID
public
1 0 22.02.2011 - 18.00
Category:

Description: Keto jane klubet qe i adhuroj por me se tepermi M.Junajted dhe Juventus.

Morali dhe Etika
public
1 0 21.11.2011 - 18.32
Category:

Description: Qellimi e ketij Klubi eshte sqarimi ne dallimet moral-etike

dashuria
public
1 0 21.11.2009 - 18.58
Category:

Description: për ty kam nevoj ne çdo moment... vetem ty ti fali krejt. te kuptoj ne çdo aspekt... e di qe askush nuk është perfekt. prej teje largohem vetem nese vdes

Pages: [«]  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  ...  30  31  32  [»] 

My clubs
Add a new club!
Buy a club!
Official clubs


© 2019 Top.al - all rights reserved.