Categories
  

Pages: [«]  1  2  3  ...  15  16  17  18  19  ...  30  31  32  [»] 

Name of the club Type Members Questions Registering time

Tjera
public
1 0 24.10.2009 - 15.59
Category:

Description: BuKuRiA e NjErIuT ëShTë DiTuRiA...kjo është një thënje që un e përdori shumë...

privat clab
public
1 0 24.09.2009 - 22.25
Category:

Description: esht tre kat mbushet ne tre kat me shkum ...........

arsenal
public
1 3 24.06.2010 - 16.29
Category:

Description: jem sipatizuz i flakt i arsenalit iftoj te gjith ne te bashkangjiten ne ket klub

EUROVISION
public
1 0 24.05.2012 - 15.10
Category:

Description:

megi
public
1 0 24.01.2010 - 21.02
Category:

Description: jam un me nje shall

beni
private
1 0 23.12.2009 - 22.09
Category:

Description: doja ta takoja ne jet nje person qe ja vlen te takoja ne jet.

BARCELONA TEAM
public
1 0 23.12.2009 - 15.05
Category:

Description: Skuadra me e papame

UNË JAM MUSLIMAN
public
1 0 23.10.2010 - 00.01
Category:

Description: - Bindu, dhe dëshmo tani, se Allâhu i madhëruar është i vetmi Zot që meriton të adhurohet, dhe se Muhammedi (paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi të) është rob dhe i dërguar i Tij -

jeta esht jet ku ka humor barcoleta genjeshtra dhe pareeee
public
1 0 23.09.2010 - 16.26
Category:

Description: thone qe parate ven e vijne..po si ka mundesi qe keto te miat ikin dhe skthehen me.... >>R>> Nga:★˙·٠•●♥♥ ** E Ardhmia ** Bukuria e Endrrave ** ♥♥●•٠★·

E dini kur nja djale eshte me te Vertete i Dashuruar ????
public
1 0 23.06.2011 - 15.21
Category:

Description: Kur te shtrengon doren edhe para miqve te tij ....Kur te perserit qe je vetem e tija...Kur nuk te thot gjithmone vetem te dua por dhe ta verteton....Kur nuk i vjen turp te tregoj ate qe ndejn per ty...Kur do te bente gjithcka qe te shihte vetem 5 min

Pages: [«]  1  2  3  ...  15  16  17  18  19  ...  30  31  32  [»] 

My clubs
Add a new club!
Buy a club!
Official clubs


© 2019 Top.al - all rights reserved.