Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!

benni blog

pendohu Alkida
  Promote
Nje nat pa pritur nje post lexova
me beso ne shpirt shum u londova
shum u lenndova kur me the harrom
te lute post me mmos me con
athua Alkida kaq shum kam gabu
pse ne sy kam dasht me te shiku
Athua vall kaq e pa shpirt je
pse kaq kollaj shpinen ma kthen

Read more »
Comments (1)  |  rate of the entry: 4
pendohu Alkida
  Promote
Nje nat pa pritur nje post lexova
me beso ne shpirt shum u londova
shum u lenndova kur me the harrom
te lute post me mmos me con
athua Alkida kaq shum kam gabu
pse ne sy kam dasht me te shiku
Athua vall kaq e pa shpirt je
pse kaq kollaj shpinen ma kthen

Read more »
Comments (0)  |  rate of the entry: 0
NUK DESHTA
  Promote
Nuk deshta ta teproj
Nuk desha te lendoj
Nuk deshta qe keshru sebashku te perfundoj
Njeri ne heshtje tjetri ne lutje
Njeri syt me lot tjetri buzeqesh
Njeri thirr tjetri mos me thirr
Njeri me mungon tjetri ste pranoj
Njeri me plag ne shpirt se ti se pranove
Tjetri i lumtur se zemren ja mor
kaluam ne heshtje pa as nje kuptim
Lutem cdo nat Zoti qe ti te kesh kthim
As gje ne ket jet te betohem qe nuk du
Vec ti shikoj nje her Zyt e tu


Read more »
Comments (0)  |  rate of the entry: 2
ndosha nje dit do e lexosh
  Promote
Ky vit i ri sapo ka filluar per ty Alkida jam tuj mendu a thua vall kaq kam gabu perse ne sy sdon met shiku ,
deri kur keshtu do te shkojm adhua vall nje dit do te takoj
nje pritje e gjat as vet se kuptova perse Alkida keshtu prfunduam
perse Alkida keshtu perfunduam VETEM ne rreshta pa u takuar ,
TE UROJ NGA ZEMRA GEZUAR VITIN E RI 2019 TE SJELLT KY VIT FAT DHE LUMTURI NE JETEN TANE Alkida ,Read more »
Comments (0)  |  rate of the entry: 3
User
offline benni (23)
Meksika, Baja California, Abelardo L. RodríguezBlogs: tags
no tags
© 2019 Top.al - all rights reserved.