Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!

Last 7 days best blogs authors:

Luumm
Points: 5 Blog »
desada1
Points: 4 Blog »
mcm
Points: 1 Blog »
diita
Points: 1 Blog »

Blogs - tags: top.al

Lexoje këtë blog, dhe fito 3 SOL :)

  Promote
Miremengjesi Top.al!

Kush kishte ankesa, duke thene qe Stafin e Top.al e ka zene gjumi? Jo jo, ne nuk na ze gjumi asnjehere, ne thjesht nuk punojme aq sa duhet nese ju nuk e meritoni. :-P

Stafi i Top.al per ju ka pregaditur nje loje afatshkurte (5 diteshe) duke ua bere te mundur qe secili prej jush te fitoje nga 3 SOL falas ne menyren me te lehte qe keni mundur ta beni ndonjehere me heret! Kjo loje do te zgjat prej 01.10. - 05.10.2010 ne ora 23:59.Read more »
Demir: Bansko, Dhjetor 2014
offline Demir
Comments (51)  |  rate of the entry: 304

Miss dhe Mister Top.al 2009!

  Promote

- Miss & Mister Top.al 2009 -


Miss Top.al: Nittuchka

Mister Top.al: arry

Read more »
Demir
offline Demir
Comments (282)  |  rate of the entry: 231

Ndryshimet e fundit në Top.al

  Promote

Si gjithmonë, ne mundohemi dhe japim kontributin tonë më të madh që kjo faqe të bëhet më e mirë, me qëllim që anëtarëve të regjistruar t'iu ofrojmë argëtim më të këndshëm. Kohën e fundit, për një periudhë të shkurtë në Top.al kemi bërë këto ndryshime:


- Është mundësuar etiketimi i anëtarëve në fotografitë e tyre.


- Është aktivizuar mesazh për t'iu informuar nëse dikush iu vlerëson me 7 pikë.


- Është shtuar shërbim i ri "Promovoni fotografinë tuaj" dhe gjithashtu është mundësuar që ky shërbim të porositet edhe me bonuspikë, jo vetëm me SOL.Read more »
Demir
offline Demir
Comments (22)  |  rate of the entry: 162

vetedija ne parejse

  Promote

Pershendetje kisha nje pyetje,njerzit sot kan arrit me zbulu deri diku te ardhmen,qe me perpara thonin e din zoti,kurse sot e din edhe njerzit,sic ehte psh: kur bije shiju,bora,vullkani,tornadot,stuhit,thatesirat,kur lind femija,e dallojn. a eshte djal apo vajze,mund te krijojn edhe vete njeri ne laborator bile din me saktesi me ore dhe dit kur mund te vdese nje i semure pervec atyre qe ndodhin aksidentalisht etj.me se fundi kam pa ne nje kanal tv qe po behen teste per parashikimin edhe te termetit dhe se testet jan pozitive 97.9%


Ju si e shpjegoni kete parashikim te njerezve, si aftesi te…Read more »
getoar: une  vet
offline getoar (37)
Comments (3)  |  rate of the entry: 5

te dashurosh eshte merit te talleni ne dashuri eshte krimi!!!!!!!!!!!!

  Promote
A jemi në gjendje të dashurojmë dikend aq shumë, sa të na qaj shpirti e zemra ,e të na rrjedhin lotët?
pres me knaqsi pergjigjet e juaja...

A mund te qajme per ate qe e duam shume?


Read more »
getoar
offline getoar (37)
Comments (14)  |  rate of the entry: 27

1 MIK = 3 SOL | Fituesit!

  Promote
Fushata 1 mik - 3 sol ishte aktive prej datës 15.05 deri sot, 15.06.2009.


Këtu më poshtë janë të gjithë fituesit e lojës, të cilëve nuk është keq t'iu urojmë fitoren e tyre. Shpresojmë që të gjithë kishit argëtim të këndshëm gjatë 30 ditëve të fundit, dhe për të gjithë ata që ishin shumë aktiv gjatë lojës dhe nuk patën fat të fitojnë ndonjë dhuratë, ju këshilloj të mos dorëzoheni sepse në Top.al për një kohë shumë të shkurtë do të aktivizojmë loja tjera edhe më interesante që i kemi pregaditur për ju. Pra, vizitoni Top.al rregullisht dhe zbuloni më shumë... :-)

Këto janë të gjithë fituesit e lojës:Read more »
Fatmiri: Bab e bir
offline Fatmiri
Comments (34)  |  rate of the entry: 131
© 2018 Top.al - all rights reserved.