Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!

Last 7 days best blogs authors:

Luumm
Points: 5 Blog »
desada1
Points: 4 Blog »
mcm
Points: 1 Blog »
diita
Points: 1 Blog »

Blogs - tags: dashuri

HISTORIA E KATER QIRINJEVE

  Promote


HISTORIA E KATER QIRINJEVE


KATER QIRINJET


Kater qirinjet duke u djegur nga dale po bisedonin njeri me tjetrin, mbrenteronte nje heshtje absolute sa qe degjoheshin duke biseduar.


Qiriu i pare tha:
Une jam PAQJA
Njerzit nuk arrijne te trajtojne mire mendoj se nuk me ka mbetur tjeter gje per veq se te fikem,kshtu ndodhi dhe filloj te fikej ngadale.


Qiriu i dyte tha:
Une jam BESIMI
Fatekeqesishte nuk sherbej asgje!Njerzit nuk duan te dine fare per mua dhe per ket arsyer nuk ka rensi qe un te rri i ndezur.Sapo pushoj se foluri e kaploj nje ere sa qe e fiku.


Qiriu i trete tha:
Une jam DASHURIA
Nuk kam force…Read more »
Visariiii
offline Visariiii (36)
Comments (0)  |  rate of the entry: 6

DISA KESHILLA PER JETEN

  Promote

Te dashur antare te top.al me erdhen ne email disa keshilla per Jeten, mendova t`ju tregoj dhe juve pasi mua me pelqyen.Read more »
Fatmiri: Bab e bir
offline Fatmiri
Comments (12)  |  rate of the entry: 53
© 2018 Top.al - all rights reserved.