Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!

Blogs: new entries

A e dini se… çfarë lidhje mund të ketë një aeroplan me mjekrën e njeriut?

  Promote

A e dini se… çfarë lidhje mund të ketë një aeroplan me mjekrën e njeriut?

Nga JOANA DIAMANTI - Sat May 19, 10:22 pm

  • Lexuar 343 herëRead more »
eduardi22
offline eduardi22 (38)
Comments (0)  |  rate of the entry: 0

A e dini se… çfarë lidhje mund të ketë një aeroplan me mjekrën e njeriut?

  Promote

A e dini se… çfarë lidhje mund të ketë një aeroplan me mjekrën e njeriut?

Nga JOANA DIAMANTI - Sat May 19, 10:22 pm

  • Lexuar 343 herëRead more »
eduardi22
offline eduardi22 (38)
Comments (0)  |  rate of the entry: 0

A e dini pse është e domosdoshme të kryesh marrëdhënie seksuale?

  Promote
Kryefaqja»Të ndryshme»A e dini se...?»Të Fundit» A e dini pse është e domosdoshme të kryesh marrëdhënie seksuale?

A e dini pse është e domosdoshme të kryesh marrëdhënie seksuale?

Nga ENKELEDA BEQIRI - Thu Feb 07, 1:01 pm

  • Lexuar 2335 herëRead more »
eduardi22
offline eduardi22 (38)
Comments (0)  |  rate of the entry: 4

E Kaluara

  Promote
Do ta filloj keshtu

Nje njeri qe kthehet ta shof te kaluaren, nuk meriton te ardhme!
E kaluara le te na sherbej si moster,, per mos tu perseritur ne te ardhmen!
Nje njeri pa nje te kaluar si nje popull pa histori jan te nevojshme ne shoqeri!

Nje njeri qe gjithmon jeton me kujtimet e bukura te se kaluares .dhe nuk punon per te tashmen dhe te ardhmen e shkuara e hidhur nuk ta kthen lumturin!

Por ne duhet te marrim te shkuaren e hidhur si mesim qe na ka dhen jeta dhe mos ta perserisim.

Por nuk duhet harrojm se qdo njeri prej nesh…

Read more »
Agneza
offline Agneza (36)
Comments (2)  |  rate of the entry: 27

TË “PAFAJSHMIT” E FAJSHËM JANË PJESË E FAJIT

  Promote
- Çudi, agresori përmes fuqisë së armës tenton t’i bind të nënshtruarit se armët janë të dëmshme!
Ka të drejtë, meqë armët vërtet janë të dëmshme, për armikun.

- Ke shtëpi dhe armë, e trashëgojnë pasardhësit tu.
- Ke shtëpi pa armë, do ta gëzoj armiku.

- Gaius Julius Cezar tha: “Shkova, pash, fitova.”
- Ndërsa ne: “Shkuam, i pamë dobësitë e armikut, fituam.
U kthyem, i lejuam të dobëtit të udhëheqin, humbëm.”

- Fillimisht i keqi është fajtor, pastaj faji kryesor bie mbi ata që e lejojnë të keqin që lirshëm të veproj keq.

- Të ligët s’janë të vetmuar në fajësi përderisa të “pafajshmit” e fajshëm…


Read more »
yahoomsn
offline yahoomsn
Comments (0)  |  rate of the entry: 10

Zgjidh mashkullin qe te puth ballin e pastaj buzet.

  Promote
Zgjidh mashkullin qe kap doren tende dhe iu thote shokeve se "kjo eshte vajza qe ma ka mbledhur"
Zgjidh mashkullin qe te puth ballin e pastaj buzet.
Zgjidh mashkullin qe vrapon me ty ne rere e te perqafon ne mes te te gjithve.
Zgjidh mashkullin qe u thote shokeve "Ajo eshte cmenduria & dashuria ime",jo ate qe u thote shokeve "Ate e kam une".
Zgjidh mashkullin qe mban telefonin hapur edhe kur ty te ka zene gjumi,thjesht per te degjuar frymemarrjen tende.
Zgjidh mashkullin,te cilit kur i vardisen femra apo shoket i thone qe te zere dhe nje tjeter,u pergjigjet "Me vjen keq.Une kam…


Read more »
Kureshtar
offline Kureshtar (42)
Comments (1)  |  rate of the entry: 6

Lac, përdhunon gjimnazisten, arrestohet 26-vjeçari

  Promote

Lac, përdhunon gjimnazisten, arrestohet 26-vjeçari
Read more »
eduardi22
offline eduardi22 (38)
Comments (3)  |  rate of the entry: 0

Profesionet me seksi? Ja cilat jane

  Promote

Profesionet me seksi? Ja cilat jane
Read more »
eduardi22
offline eduardi22 (38)
Comments (0)  |  rate of the entry: 0

A nuk është koha që të themi: “O Zoti im, Ty të takon falënderimi për çdo gjë!”

  Promote
Shtëpia në shtije

Një njeri dëshironte që ta shiste shtëpinë e tij dhe të kalojë në një shtëpi më të mirë. Shkoi te njëri prej shokëve të tij, i cili ishte i specializuar në marketing. Kërkoi prej tij që t’i ndihmoj në formulimin e një shpalljeje për shitjen e shtëpisë. Shoku i tij e njihte mirë shtëpinë, e shkroi me lëvdatë çdo detaj, si vendin ashtu dhe hapësirën e madhe. E përshkroi dizajnin arkitekturorë si të mrekullueshëm, e pastaj foli për kopshtin e pishinën…e deri në fund. Pastaj ia lexoi shpalljen pronarit të shtëpisë, i cili e dëgjoi me vëmendje…


Read more »
rezarta0
offline rezarta0
Comments (0)  |  rate of the entry: 9

Kushtoini vetem pak vemendje .. Faleminderit..

  Promote
Në ditën e dasmes kur nusja dhe dhëndri hyjn brenda, nusja shikon që në vendin kryesor ishte vendosur nëna e djalit.
Nusja i thotë djalit "Ç'do nëna jote aty, largoje menjëherë."
Djali shtangu, e pa nusen dhe vajti te mikrofoni e tha: "Ej o njerëz, a e blen kush nënën time se nuk ma do nusja."
Dasmorët shtangen. S'e do njeri. Pastaj djali vajti te nëna e tij e kapi për krahu e tha "Askush s'e do nënën time përveç meje." Mori nënën e iku duke lënë dasmen. Pasi kaloi ca kohë, lajmi u përhap, një pasha e dëgjoi…


Read more »
maksimiljano
offline maksimiljano (37)
Comments (10)  |  rate of the entry: 66
[-10]  [«]  1  2  3  ...  48  49  50  51  52  ...  97  98  99  100  [»] 

© 2019 Top.al - all rights reserved.