Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
rikusha blog

Shum Urime Per Miken Ton Xhenis-en..!!

Respekti kthehet me Respekt
andaj me gjithe Respektin
qe kam per Ty..( Xhenisa )
Desha ta Uroii Ditlindjeenn..,
shpresoi te pritesh..edhe shum
Vite Tjera me Familjee..dhe me t'dashurr..!!

Shum Urimee Loqka e inshallah jeton edhe sa ka then ZOTI..!!

Mpucc shum Xhenisa Tdon Rikusha Shummmmmmmmm...,prej Mitros...en Shkup..:P:P hihihihi


 
Interesting
positive votes: 7  |  negative votes: 4

Write comment:

ilsida (31)
Edhe shume urime Xhenisa
#1, 12.11.2009 - 00:10
tfalm shumm mike e nderuar..!!
12.11.2009 - 00:11
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.