Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
getoar blog

Kujtime te paharruara ne ditet shkollore!

Shume kush nga ne ju kane mbetur kujtime te paharruara nga ditet shkollore qe kami lene pas,qofte nga shkolla fillore apo ajo e mesme qe ishte koha me e bukur per ne , kisha dashte me na evokuar disa kujtime dhe caste qe ju kane mbetur ne mendje nga ditet e juaja shkollore.


Eshte nje teme qe po ju kthej pak ne retro, por megjithate eshte mire secili nga ne te na evokoj me disa kujtime nga kjo kohe qe ma nuk mund te kthejme pas.


I mirepres mendimet e juaja! 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

GenttoGolD (22)
Po gjelozoj shume ne Fladinan qe paska edhe 2 vite te tjera ne shkolle te mesme, e sa i perket mua me ka mbet edhe ky vit se jam maturant kete vit edhe shume po e kam veshtir te pranoj kete fakt se po duhet me u nda nga pjesa me e bukur,me e lumtur e jetes...
Ka shume kujtime te bukura nga shkolla si fillore ashtu edhe te mesme, por do e veqoj nje shetitje ne Shqiperi me shoqeri nga shkolla e mesme kete vite ku kemi nejt aty 7 dite edhe kemi kaluar per mrekulli ku ishin 7 dite me te lumtura ne jete ku nuk harrohen kurr edhe me mall te madh i kujtoj ato.
Shpresoj qe edhe ne keta muaj qe me kan mbet ne shkolle te mesme ti kaloj qysh eshte me se miri me shoqeri edhe me gjithqka qe ofron sshkolla e mesme...
#2, 21.10.2009 - 19:46
gentijana (25)
ua me bere t ndjehem prap nxense vetem sa fola me nje shoqe ne msn dhe e kujtonim ditet e shkolles mirpo kujtimin me t mire e kam kurr kem shku ne SHQiperi kemi kalu shum bukur t gjith kemi qen bashk dhe pih zdi ta pershkruaj kjo ishte per shkollen e mesme ....e sa i perket shkolles fillore hmmm kam len nje kujtim aty me kujtohet kurr isha ne kl 9 shkuam ne Brezovic dhe me shoqen time ku t gjith na thirisnin havera u leshuam me sej (saj)ishim shum lart dhe kurr vendosem t lshohemi po i them shoqess i sheh ata Shkije aty poshte qe kan dal ne rrug ishin duke shitur diqka thash do i largoj nga rruga dhe kshtu u leshova ne drejtim t tyre dhe bera nje sher t madh mirpo e kisha me t drejt dhe edhe sod permendem ne shkoll sepse askush nuk guxonte ne Brezovic t bente ashtu :S:$
#1, 21.10.2009 - 12:45
sa shum per mrekulli edhe me te vertet besohet sjellja jote sa e lumtur faleminderit per vleresime mbetsh me te mire gjithmon
21.10.2009 - 14:49
 

© 2014 Top.al - all rights reserved.