Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
ilsida blog
sikur te shtriheshe ne varr
o ti burri im grinjar
Me vinte vrap per ngushellim
i mrekullueshmi dashnori im!

kam gjashte veze ne tigan
tigani gjashte veze i mban
per vete dy, per ty vec nje
dhe tri te tjera per ate...

Nje koke dashi ne kusi
kusine e mban cengeli zi
per mua leng per trimin mish
per burrin...BRIRET SIGURISHT


 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.