Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog

Njgjarje nga jeta e nje djali.Si quhet kjo mama per ju?

Nje dite si perdit po behesh gati te conte mamin ne pune me motorr...ajo duhej te ishte ne pune ne oren 15:00 ora ishte 14:40 dhe une hap motorrin per te rregulluar dicka...ora 14:45 mami shikon motorrin e hapure dhe thot po ti duhet te me cosh ne pune ne oren 15:00 pse e hape motorrin tani ne do vonohemi...djali i thot mami une motorrin e rregulloj per 5 minuta dhe ti do jesh ne orar ne pune...ajo nuk beson thote dicka me gjysem zeri dhe futet ne shtepi nga nervat...djali e rregullon motorrin per 5 minuta dhe e terret per ta cuar ne pune...mami habitet dhe thjesht hipen ne motorr.Arriti ne pune ne orar.


Pas 4 vjetesh djali merr vesh se mamaja kure kishte pare djalin qe kishte hapure motorrin per ta rregulluar ajo i kishte thene ti sje me djali im te kame hequre vize!


Djali nuk ka shume qe e ka marre vesh kete dhe ndihet shume i braktisure nga ajo dhe eshte larguar shume prej saje.


Si duhet te sillet ky djale me kete mama?.A i thuhet djalit (femijes) per nje ngjarje te tille ti nuk je me femija im te kame vene vizen? KURRE!.Ky eshte degjenerim total.


Cduhet te bej ky djale me kete nene?.Ai e ka degjuar dhe here te tjera fjalen ti nuk je femija im...per imtesira...


Me respekt Trimar. 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.