Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
rikusha blog
A ju ka ndodhurr ndonje here kur t'hyni me bo dush..t'kendoni ndonjee keng..,dhe cila eshte kenga qe e kendoni me se shpeshti..!!


 
Interesting
positive votes: 23  |  negative votes: 0

Write comment:

artisti11 (33)
po normal qe knojm....kangen ... thret prizreni mori shkoder...
#16, 26.08.2009 - 02:22
hahahah a bash e qelluar. une nen dush shpesh her e kendoj kengen \"prej keti shpati o kur ti leshova syte e kur ta pashe o zdralin ne fyyyteee\"hahahhahha edhe ferkohna sa ma shum hihihihih
#15, 25.08.2009 - 13:21
albimece09 (32)
ndonjehere fishkellej.......melodine e ndonje kenge............

a quhet kjo.......hehehehehehehe.......pershendetje
#14, 24.08.2009 - 23:30
Jasha njerezzzzz erdhen birrattttttttt
Opaaaaaaaa
#13, 24.08.2009 - 23:28
Princesh Rikusha...-->sem me shkon per fytyrree,cdo te thote ne total?:P
Shpull surratit? nese po nuk ben :)
#12, 24.08.2009 - 23:18
Gallat ishte Sweet-Devil.
Vetem se une kure kendoje levize me shume :D
#11, 24.08.2009 - 23:12
me mir un qe skendoi fare..:P sem shkon per fytyrree..:P
24.08.2009 - 23:14
OFFFFFFFFF U RRENGJETHAAAA
E DI PSE???

Para 4 ditesh u ndava me 2 vellezer nga Gjakova qe jetojne ne Zvicer.
Nje miku i tyre diten e fundit filoi tja merte kenges,u bashkuam te gjithe ne bregdet dhe po kendonim me te madhe kenge Tallava-UCK-je-Liria dhe nje nder kenget ishte dhe kenga qe ke permendure,e kame degjuar dhe here te tjera dhe kam shume nostalgji.
#10, 24.08.2009 - 23:04
e hmm..si me dijt qe t\'sjell nostalgji..!!:$ ...hihihihihhi sidoqoft ..disa caste tbukura ti paskem kujtuar..shpresoi inshallahh:$:D:P..uf uff qenke knaqurr me vellezerit nga Ks..ske faj te mir jan breh:P hihihihi shaka pak mfal:$
24.08.2009 - 23:06
Pak nostalgjik tash bre burra dhe gra.

Te ka nena bire te vetem do te gjej ndonje tjeter...
Jo moje nene jo nuk dua...
Pervec Vanes tjeter sduaaaaaaa...
Te ka nena bire te vetem do te gjejme ndonje tjeter...
Jo moj nene jo nuk dua per vanes tjeter sduaaaa...
Do ta pres deri sa te vi...
Te me sjelle pak dashuri...
Jo moje nene jo nuk dua...
Per vec vanes tjeter sduaaaa...
Do ta pres deri sa te vi te me sjelli pak dashuri...

Jashaaaaaa opaaaaaa
Move your ases bebessssssssss

Levizni sumen njerezzzzz hajdeeeeeeeee jashaaaaaaaa
Opaa Sweet

Jasha rikushaaaaaaaaa jepi te gjithaaaaaa TUNDE!

Jasha Ridik opaaaaa

Jasha Mbreteror.... Opaaa tunde bebe tunde xD

Jashaaaaaa hajdeee
Move your ases bebes...! @.@
#9, 24.08.2009 - 23:02
Jasha paqq e ajde ndaq TrimaR..:P a tpelqey ai text qka shenova tpyeta mi...cncncn
24.08.2009 - 23:04
E gjeta nje Trimar pak sa ti ngjan nikut tend..:P mos qesh..!!!

Drenica lind veq Trima..( si ti Trimar..:P ) ju i linii femijt Jetima....eshte nje komb qe don LIRI..dhe KOSOVA eshte Shqiperi..qeshtu diq..:P ahuahuahuahua sdij qka kom then vetem e dij se e kom kom kom...
\" knaq..\"...,amo nthojza:S:$ t\'thash se sdij..po per hir tend shenova keto pak fjal qka mu kujtuan..tani tregom a je i knaqur i nderuari TRIMAR:P
#8, 24.08.2009 - 22:58
Rikusha ti do ti shkrush disa vargje te lutem...
#7, 24.08.2009 - 22:54
woww..mi sdij:S:S vetem mke qit pune t\'hyj ne google tgjej ndoje text..patriotski ahuahuahuahuha:P
24.08.2009 - 22:55
1  2  [»] 

© 2019 Top.al - all rights reserved.