Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Nika blog

Cfare do t'ju bente njeriun me te lumtur ne bote?

Mendoj se dashuria eshte ajo qe bene njeriun ma te lumtur ne bote dhe qe e bene te harroj cdo gje ,por, njeriun zakonishte e bejne te lumtur gjerat e thjeshta ato romantike ,mjafton nje lule apo nje buzeqeshje ,po ashtu dashuria familjare ,e cila te pret gjitmon krahapur pamarre parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmon do ta gjesh ate dashuri te ngrohte e nostalgjike,pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na bejne te ndihemi me te lumturit ne bote ,po mos ta harroj edhe rrethin e ngushte shoqeror tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre .

lumturia.jpgLumturia_femrat_deri_ne_48_vjec_meshkujt_ndihen_te_lumtur_mbi_50_vjec.jpg

Tags:

 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

Dashuria e vmendur me mjafton.
Eksperiancat nga jeta me jane me shume te vlefshme.
Njohjet me persona te rinj dhe te ndryshem nga njeri tjetri me ka mahenituhe ne kete bote,jame i apasjonuar pas gjerave te ndryshme.
Motorri me jep me shume sesa di dikush qe nuk ka nje te tille ose nuk e ka kuptuar.Me jep Lirine dhe adrenalinen!
Shoqeria qe kame momentalisht me eshte me shtrenjta,aq sume sa seja ime!

Lol nderkohe qe po shkruaja kete blog gogsita dhe djemte te interneti nuk po pushojne se qeshuri muhahahahhahaha...(e pak jasht temes nuk na ben keq)

Te pershendes per blogun.
#1, 24.08.2009 - 22:23
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.