Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog

Kush jane sendet me me vlere qe keni? Si nga ato shoqerore-shpirterore dhe monetare :P

Kush jane sendet me me vlere qe keni...?

Si nga sendet qe jua kane dhuruar nga shoqeria-familja ose sende me vlere monetare.

Per nje gje jame i sigurte qe sa here qe na humb dicka qe e perdorim dite per dite,diten qe se kemi me ajo na mungon shume dhe ne i bejme vlersimin e vertet.

Keto jane dy sendet me me vlere qe kame.

Tespit dhe unaza ime.

Nuk dal kurre pa to xD


 
Interesting
positive votes: 9  |  negative votes: 0

Write comment:

Unazen ma ka dhene nje djale nga Greqia i krishtere.
#1, 22.08.2009 - 02:14
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.