Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
Kisha pas deshire ta dije se sa e vlersoni moralin ... jo te dikujt tjeter po te vet vetes tuaj.
A hjekni dore nga shume sende vetem se e vlersoni veten dhe nuk uleni posht vetem nga epshet qe i keni. A mundoheni te jeni unik ne aspektet e moralit apo te jeni sikur shumica e njerzve? Cila zgjedhje e moralit eshte me e mire sipas mendimit tuaj, te jesh sikur shumica e njerzve apo te jesh unik?
Jam i interesuar ti dije opinionet tuaja sepse ne kete kohe morali sa une mundem ta vrej eshte nje art i humbur tek meshkujt dhe femrat.


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.