Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
getoar blog

vetedija ne parejse

Pershendetje kisha nje pyetje,njerzit sot kan arrit me zbulu deri diku te ardhmen,qe me perpara thonin e din zoti,kurse sot e din edhe njerzit,sic ehte psh: kur bije shiju,bora,vullkani,tornadot,stuhit,thatesirat,kur lind femija,e dallojn. a eshte djal apo vajze,mund te krijojn edhe vete njeri ne laborator bile din me saktesi me ore dhe dit kur mund te vdese nje i semure pervec atyre qe ndodhin aksidentalisht etj.me se fundi kam pa ne nje kanal tv qe po behen teste per parashikimin edhe te termetit dhe se testet jan pozitive 97.9%


Ju si e shpjegoni kete parashikim te njerezve, si aftesi te njeriut,si arritje e tij ne shkallet me te larta,apo po hyn aty ku nuk i perket,por ne kuran All-LLAHU i nxit njerzit qe te zbulojn dhe te mesojn


Tags:

 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.